Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Jubileuszowa edycja falcerki

Zastosowany w nazwie maszyny skrót „KSE” oznacza „Komori Special Edition”. Rozwiązanie dostępne jest w wersji manualnej oraz zautomatyzowanej.

© Reprograf Grafikus

Wraz z pierwszą rocznicą przejęcia grupy MBO przez Komori, firma MBO wprowadza na rynek falcerkę kombi K32 KSE, jako jubileuszową edycję w atrakcyjnej cenie z wszechstronnym pakietem wyposażenia. Oferta jest ograniczona czasowo i jest dostępna w okresie od 1 marca do 31 sieprnia 2021 roku.

Zastosowany w nazwie maszyny skrót „KSE” oznacza „Komori Special Edition”. Zgodnie z tym falcerka kombi została zaprojektowana w kolorach producenta, czyli ciemnoszarym i białym. K32 KSE oferuje wiele zalet technologicznych: nadaje się do formatu B1 / 70 x 100 cm i jest dostępna w dwóch stałych wersjach - manualnej oraz zautomatyzowanej. Oba warianty są wyposażone w sterowanie maszyną M1 Advanced, obsługiwane za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego. Dołączone jest również oprogramowanie z bezpłatną usługą zdalnej konserwacji RAS. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paletowego nakładania. Łamy równoległe są wyposażone w wałki składające Virotec i zawierają kasetę wałka narzędziowego, która skraca czas ustawiania. Oferowany pakiet obejmuje dodatkowy komplet pasów transportowych w obu wariantach; po dwa w składaniu krzyżowym i na trzecim łamie.

Ręczna wersja K32 KSE ma cztery kasety z regulowanym deflektorem, a także wałki narzędziowe na trzecim łamie. Wersja automatyczna zawiera sześć zautomatyzowanych kaset. Ponadto zastosowano tu sterowane automatycznie, zarówno wałki składające w łamie równoległym i wałki narzędziowe w trzecim łamie. Pakiet zawiera najnowszy system odbierania MBO, A80, które jest w pełni zintegrowane ze sterowaniem falcerki. Wszystkie funkcje można wykonać z dowolnego ekranu. Rozwiązanie A80 sprawdzi się w szczególności przy zastosowaniach robota MBO CoBo Stack. Oprócz tego oferuje bardzo łatwy dostęp i rozbudowaną automatyzację, umożliwiając szybką i prostą konfigurację.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty