Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Arnd Riekenbrauck w IST Metz. Nowe kierownictwo

Arnda Riekenbrauck

© IST Metz

Arnd Riekenbrauck w firmie IST Metz przejął kierownictwo nad zespołem sprzedaży w sektorze Web and Converting. Zadaniem tego działu jest projektowanie i sprzedaż wysokowydajnych technologii UV, LED i ekscymerowych dla sektora druku i powlekania. Riekenbrauck już w przeszłości zajmował ważne, kluczowe stanowiska w firmie.

 

Kariera Arnda Riekenbraucka w IST Metz obejmuje takie stanowiska jak dyrektor techniczny w zakresie druku wklęsłego, kierownik sprzedaży w zakresie sprzętu graficznego, starszy menadżer w dziale nowych rynków i wstępnego rozwoju oraz kierownik do spraw operacji technicznych. Nowy kierownik sprzedaży ma stosowne wykształcenie kierunkowe – posiada dyplom z technologii druku i tytuł magistra ekonomii. Dyrektor zarządzający IST Metz, Tim Sterbak, skomentował decyzję umieszczenia Riekenbraucka w dziale Web and Converting: „Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się pozyskać Arnda Riekenbraucka do tego odpowiedzialnego zadania. Jestem przekonany, że dzięki swojej wysokiej motywacji i doświadczeniu zawodowemu odpowiedzialnie zarządzi zespołem sprzedaży.”

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty