Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Arnd Riekenbrauck w IST Metz. Nowe kierownictwo

Arnda Riekenbrauck

© IST Metz

Arnd Riekenbrauck w firmie IST Metz przejął kierownictwo nad zespołem sprzedaży w sektorze Web and Converting. Zadaniem tego działu jest projektowanie i sprzedaż wysokowydajnych technologii UV, LED i ekscymerowych dla sektora druku i powlekania. Riekenbrauck już w przeszłości zajmował ważne, kluczowe stanowiska w firmie.

 

Kariera Arnda Riekenbraucka w IST Metz obejmuje takie stanowiska jak dyrektor techniczny w zakresie druku wklęsłego, kierownik sprzedaży w zakresie sprzętu graficznego, starszy menadżer w dziale nowych rynków i wstępnego rozwoju oraz kierownik do spraw operacji technicznych. Nowy kierownik sprzedaży ma stosowne wykształcenie kierunkowe – posiada dyplom z technologii druku i tytuł magistra ekonomii. Dyrektor zarządzający IST Metz, Tim Sterbak, skomentował decyzję umieszczenia Riekenbraucka w dziale Web and Converting: „Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się pozyskać Arnda Riekenbraucka do tego odpowiedzialnego zadania. Jestem przekonany, że dzięki swojej wysokiej motywacji i doświadczeniu zawodowemu odpowiedzialnie zarządzi zespołem sprzedaży.”

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty