Ludzie i wydarzenia

20-minutowe rozmowy biznesowe. Grafotronic Aspire 2023

Wymiana doświadczeń i możliwość nawiązania nowych relacji mają w biznesie duże ogromne znaczenie. Organizowane przez Grafotronic wydarzenie Grafotronic Aspire, które odbędzie się w maju w Warszawie, zaplanowane jest w formie speed-dating gwarantującej możliwość indywidualnej rozmowy ze specjalistami.

więcej »

Nowy Showroom Trotec. Wiosenna trasa laserowa

Wiosną Trotec planuje dwa wydarzenia, dzięki którym chce dotrzeć do klientów, przedsiębiorców i pasjonatów technologii laserowych w całej Polsce. W dniach 11-28 kwietnia 2023 roku firma organizuje trasę promocyjną z urządzeniem Rayjet 50, natomiast 14 kwietnia odbędzie się otwarcie nowego Showroomu Trotec w Bydgoszczy.

 

więcej »

Online Print Symposium. Spotkanie dla branży druku online

W dniach 23 i 24 marca 2023 roku odbędzie się Online Print Symposium (OPS). W tych dniach Science Congress Center Munich stanie się miejscem, w którym królować będzie druk online. Dwudniowy program prelekcji i spotkań zaoferuje wiele możliwości nawiązania nowych, branżowych kontaktów i zainspiruje uczestników do nowych rozwiązań.

 

więcej »

Grafotronic wzmacnia sprzedaż. Nowa osoba w europejskim zespole

Grafotronic, jeden z wiodących dostawców urządzeń do cyfrowego wykańczania, ogłosił pierwszą kluczową zmianę personalną w firmie w nowym roku. Do europejskiego zespołu sprzedaży firmy dołączyć Patrick Brouns.

 

więcej »

Koniec publikacji komiksu Dilbert. Amerykańscy wydawcy kończą współpracę

Wydawcy w USA, w tym sieć USA Today Network obsługująca setki gazet zapowiedziały koniec wieloletniej współpracy ze Scottem Adamsem twórcą komiksu Dilbert. Decyzja zapadła po wypowiedzi rysownika, którą odczytano jako rasistowską, nienawistną i dyskryminującą.

 

więcej »

Najbardziej poczytny tygodnik. Polityka na czele sprzedaży w 2022 roku

W 2022 roku liderem średniej sprzedaży wydania wśród tygodników opinii była Polityka, a zaraz za nią Gość Niedzielny i Newsweek Polska. Sprzedaż wydania to suma sprzedaży wydania drukowanego i sprzedaży e-wydań.

 

więcej »

Wyróżnienie od Clarivate. Światowy innowator

Brytyjska firma Clarivate świadcząca usługi informacyjne, wykorzystując swoje globalne bazy danych stworzyła ranking 100 największych na Świecie innowatorów (Top 100 Global Innovators 2023). Wśród wyróżnionych znalazła się Konica Minolta.

 

 

więcej »

Burgo Group na Hunkeler Innovationdays. Odświeżona gama papierów Evo

Burgo Group będzie wystawcą podczas zbliżającej się, czternastej edycji Hunkeler Innovationdays odbywająca się w dniach 27 lutego do 2 marca 2023 roku w Lucernie. Podczas wydarzenia Grupa Burgo pokaże swoją odświeżoną gamę papierów Evo, w tym Evo Next.

 

więcej »

Mimaki Innovation Days. Światowa premiera nowości

Firma Mimaki Europe (Mimaki) ogłosiła, że nowe rozwiązanie w jej ofercie zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas Mimaki Innovation Days. Organizowane po raz czwarty, internetowe wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2023 roku.

 

więcej »

Rozwiązania inkjetowe na RemaDays. Kompleksowa oferta Agfa

Agfa na tegorocznych targach RemaDays zaprezentowała ofertę z obszaru przemysłowego druku inkjetowego. Goście odwiedzający stanowisko mogli zobaczyć próbki wydruków i przedmiotów zadrukowanych na maszynach z oferty producenta, m.in. z serii Jeti Tauro, Inca Onset i Anapurna.

więcej »

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty