Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Ludzie i wydarzenia

Agfa’s Studio 4D48

Firma Agfa we współpracy z Dataline organizują wspólne wydarzenie wirtualne pod hasłem „Agfa’s Studio 4D48”. Odbędzie się ono 11 marca 2021 roku o godzinie 15:00, a jego głównym zagadnieniem będą zalety automatyzacji i optymalizacji produkcji w codziennej pracy drukarni.

więcej »

„Uwolnij potęgę personalizacji”

Firma Mark Andy, we współpracy z Global Graphics organizuje webinarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym.

więcej »

Heidelberg HD4You

Heidelberger Druckmaschinen uruchamia wiosenną serię trzech webinarów pod hasłem HD4You, dotyczących trendów w druku opakowań. Platforma będzie okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań firmy i zapewnienia klientom interaktywnej formy spotkania.

więcej »

Premiera Digital Series iQ

Firma Mark Andy i Domino zapraszają na wirtualną premierę nowej hybrydowej maszyny cyfrowej Digital Series iQ, która odbędzie się 17 lutego 2021 roku o godzinie 17:00.

więcej »

Targi na wiosnę?

Organizatorzy targów RemaDays Warsaw poinformowali o planowanej dacie wydarzenia, które najprawdopodobniej odbędzie się w drugiej połowie kwietnia lub w maju tego roku. Jak podają w oficjalnym komunikacie, o szczegółach poinformują oni, gdy tylko sytuacja epidemiczna w Polsce i Europie ulegnie poprawie, jednak nie później niż do 15 lutego 2021 roku.

więcej »

Gallus High Performance Day

Grupa Gallus organizuje wirtualne wydarzenie o nazwie Gallus High Performance Day 2021, którego celem jest prezentacja portfolio cyfrowych i konwencjonalnych systemów do druku etykiet: Gallus Labelfire, Gallus Labelmaster oraz Gallus RCS 430.

więcej »

Epson na liście „A”

Firma Ep­son po raz pierw­szy zna­la­zła się na pre­sti­żo­wej Li­ście „A” organizacji Carbon Disclosure Project (CDP) za działania przeciwko zmianom kli­ma­tycz­nym i ochro­nie bez­pie­cze­ństwa wo­dy.

więcej »

Dni Otwarte w Opolu

Atrium Centrum Ploterowe wraz z firmą Ikonos organizują Ploterowe Dni Otwarte, które odbędą się w dniach od 3 do 5 lutego 2021 roku w centrum pokazowym w Opolu. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną flagowe modele maszyn producentów takich jak Mutoh, EFI czy Summa.

więcej »

Canon i podwójne „A”

Firma Canon została wyróżniona za inicjatywy w obszarze bezpieczeństwa wodnego oraz walki ze zmianami klimatu przez CDP (Carbon Disclosure Project). W obu kategoriach producent otrzymał miejsce na oznaczającej najwyższą ocenę „Liście A”.

więcej »

Sun Chemical nagrodzony

Polski oddział Sun Chemical po raz czwarty otrzymał nagrodę „Gazele Biznesu” w 21. edycji rankingu. Jak podkreśla jego twórca i organizator - dziennik Puls Biznesu - wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP.

więcej »

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty