Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Ludzie i wydarzenia

Nowy CEO w Mimaki Europe. Takao Terashima obejmuje stery

Mimaki Europe ogłosiło powołanie Takao Terashimy na stanowisko nowego dyrektora zarządzającego. Zastępując Takahiro Hiraki na stanowisku dyrektora zarządzającego Mimaki Europe, Terashima wniesie do tej nowej roli swoją wiedzę branżową, analityczne myślenie, umiejętności biznesowe i budowania zespołu, a także rozległą wiedzę o firmie.

więcej »

Nowy dyrektor w EyeC. Nico Hagemann powołany

Zarząd EyeC powołał Nico Hagemanna na stanowisko nowego dyrektora ds. zarządzania produktami. Na tym stanowisku będzie on odpowiedzialny za dalszy rozwój całego portfolio produktów EyeC, w tym grup produktów EyeC Proofiler i EyeC ProofRunner. W swojej nowej roli Hagemann będzie podlegał bezpośrednio zarządowi.

więcej »

Ekspansja Modni w Ameryce. Przejęcie Hinton Pulp

Firma Mondi sfinalizowała przejęcie od West Fraser Timber (West Fraser) papierni Hinton Pulp w Albercie w Kanadzie za łączną kwotę 5 mln USD. Zakład ma zdolność produkcyjną wynoszącą około 250 000 ton masy celulozowej rocznie.

więcej »

World Climate Foundation. Siegwerk nowym członkiem

Firma Siegwerk podpisała umowę o członkostwie standardowym z World Climate Foundation. Fundacja jest jedną z największych i najbardziej wpływowych globalnych platform koncentrujących się na klimacie, różnorodności biologicznej i odporności zdrowotnej.

więcej »

Silny zespół EyeC Polska. Konrad Sadowski i Wojciech Mrugacz

Firma EyeC stawia kolejny krok w swojej działalności na polskim rynku. Po przeniesieniu dotychczasowego dyrektora zarządzającego Marcina Wekslera, zarządzanie firmą zostanie płynnie przekazane Konradowi Sadowskiemu i Wojciechowi Mrugaczowi. Dzięki nowemu zespołowi EyeC zabezpieczy swoją pozycję na polskim rynku i potwierdzi zaangażowanie w doskonałą obsługę klienta i niestandardowe rozwiązania.

więcej »

Caldera na C!Print 2024. Demonstracje na żywo

Caldera weźmie udział w targach C!Print, które odbędą się w Lyonie w dniach 6-8 lutego 2024 roku. Odwiedzający targi będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami firmy, poznać oferowane przez nią produkty, zobaczyć przebieg procesów podczas demonstracji na żywo i dowiedzieć się, jak zwiększyć skalę operacji drukowania.

więcej »

Nowa era dla Enfocus. Tim Bernaerdt dyrektorem

Zarząd Enfocus ogłosił powołanie Tima Bernaerdta na stanowisko dyrektora. Nowa osoba zarządzająca ma zainicjować nową erę dla firmy, która niedawno wprowadziła na rynek swoje rewolucyjne rozwiązanie Enfocus Review.

więcej »

W świecie sztuki. Kalendarz Burgo Group

Podczas BookCity Milano 2023 i towarzyszącego mu wydarzenia Salone Onore Triennale, firma Burgo Group zaprezentowała swój kalendarz na rok 2024. Premierowy pokaz był świadectwem długotrwałej relacji pomiędzy Burgo Group a wystawą w Mediolanie, w ramach której firma współpracuje z artystami włoskimi i zagranicznymi przy projektowaniu swojego corocznego kalendarza.

więcej »

Życzenia na przyszły sezon. Ognisko z Holmen Iggesund

Firma Holmen Iggesund od kilkudziesięciu lat przygotowuje specjalną kartkę z życzeniami. Tegoroczna wersja przedstawia zimowy krajobraz z ogniskiem pośrodku, które jest zaproszeniem, aby usiąść i wspólnie tworzyć nowe historie na przyszłość.

więcej »

Najnowsze trendy. Etykiety i opakowania według Marka Andy

Mark Andy, obserwując oczekiwania i potrzeby właścicieli marek, drukarzy i konwerterów, a także konsumentów, stale modyfikuje i dostosowuje swój asortyment pod zmieniające się trendy. Obecne portfolio firmy uwzględnia różne, kluczowe dla branży aspekty takie jak wydajność, inkluzywność i zrównoważony rozwój.

więcej »

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty