Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Seminarium Heidelberg Polska

Spotkanie było również forum wszechstronnej, otwartej i szczerej dyskusji dotyczącej bieżącej sytuacji w branży druku dziełowego, jej potrzebach oraz wyzwaniach z którymi muszą się zmierzyć drukarnie.

© Heidelberg Polska

W dniu 27 kwietnia w warszawskiej siedzibie Heidelberg Polska odbyło się seminarium pod nazwą Heidelberg Prinect Business Manager Hardcover Summit, które zorganizowano w związku z pierwszą instalacją zintegrowanego środowiska biznesowo-produkcyjnego dla drukarni dziełowej opartego o oprogramowanie Prinect Business Manager w Drukarni Perfekt w Warszawie. Wydarzenie to było okazją do zaprezentowania przedstawicielom polskich drukarni dziełowych rozwiązań oferowanych przez firmę Heidelberg z udziałem przedstawicieli Drukarni Perfekt oraz CGS. Podczas seminarium zaprezentowano wybrane funkcjonalności bezpośrednio w systemach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty