Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Seminarium Heidelberg Polska

Spotkanie było również forum wszechstronnej, otwartej i szczerej dyskusji dotyczącej bieżącej sytuacji w branży druku dziełowego, jej potrzebach oraz wyzwaniach z którymi muszą się zmierzyć drukarnie.

© Heidelberg Polska

W dniu 27 kwietnia w warszawskiej siedzibie Heidelberg Polska odbyło się seminarium pod nazwą Heidelberg Prinect Business Manager Hardcover Summit, które zorganizowano w związku z pierwszą instalacją zintegrowanego środowiska biznesowo-produkcyjnego dla drukarni dziełowej opartego o oprogramowanie Prinect Business Manager w Drukarni Perfekt w Warszawie. Wydarzenie to było okazją do zaprezentowania przedstawicielom polskich drukarni dziełowych rozwiązań oferowanych przez firmę Heidelberg z udziałem przedstawicieli Drukarni Perfekt oraz CGS. Podczas seminarium zaprezentowano wybrane funkcjonalności bezpośrednio w systemach produkcyjnych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty