Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Z nową siłą w nowym roku. Premier Paper Group rośnie

© Premier Paper Group

Z nowym rokiem Graphic & Paper Merchants Ireland (GPMI) dołączyło do grona firm przejętych w ostatnim czasie przez Premier Paper Group (PPG). Wcześniej firma kupiła producenta luksusowych opakowań i ekspozytorów WBS, a następnie firmę Zulu, która specjalizuje się w dostarczaniu folii opakowaniowych i laminowanych.

GPMI jest wiodącym sprzedawcą papieru i ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku irlandzkim zaopatrując zarówno sektor druku komercyjnego, jak i znakowania i wyświetlania, a obroty firmy szacuje się na około 28 milionów euro. Przejęcie firmy przez PPG otworzy nowe możliwości rozwoju, w szczególności w sektorach branży, w których do tej pory jej pozycja nie była tak mocno ugruntowana.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty