Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Współpraca z QIPC-EAE

Od lewej: Menno Jansen, prezes QIPC-EAE Group i Thomas Potzkai, dyrektor serwisu Koenig & Bauer Digital & Webfed.

Koenig & Bauer rozszerza swoje portfolio usług podejmując kolejny krok w ramach wieloletniej współpracy z firmą QIPC. Wraz z grupą QIPC Engineering Automation Electronics (EAE), Koenig & Bauer będzie w przyszłości oferować modernizacje i usługi techniczne dla maszyn ze sterowaniem EAE lub optycznymi systemami pomiaru i kontroli QI. Początkowo współpraca obejmie klientów Koenig & Bauer w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Kolejnym krokiem będzie dodanie kolejnych regionów i maszyn drukarskich innych producentów do portfolio.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty