Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe ceny XSYS nyloprint. Producent zapowiada podwyżki

© XSYS

Z początkiem 2023 roku XSYS podnosi ceny swoich płyt typograficznych nyloprint. Producent tłumaczy, że podwyżka jest uwarunkowana gwałtownym wzrostem kosztów surowców i dopłat pobieranych przez dostawców.
Z dniem 1 stycznia 2023 r. ceny bazowe produktów nyloprint wzrosną od 8% do 16%. XSYS, mimo trwającej już od kilku miesięcy fali podwyżek, do tej pory nie zmieniał swojego cennika na płyty typograficzne nyloprint. Do tej pory rekompensował wzrost kosztów dzięki wdrażaniu procesów optymalizujących i zwiększających wydajność. Producent tłumaczy, że chcąc zachować najwyższą jakość swoich produktów nie może pozwolić sobie na dalsze utrzymanie cen produktów z portfolio XSYS nyloprint na dotychczasowym poziomie.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty