Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mimaki na targach Formnext. Nowy materiał do druku 3D

© Miamki

Na targach Formnext 2022, które odbędą się 15-18 listopada 2022 we Frankfurcie nad Menem firma Mimaki Europe zaprezentuje najnowsze rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla twórców pełnokolorowych modeli 3D. Nowy atrament Pure Clear MH-110PCL umożliwi artystom, projektantom produktów, architektom i specjalistom z dziedziny medycyny drukowanie dokładnych modeli 3D z przezroczystymi elementami.

 

Przezroczysty materiał MH-110PCL przeznaczony jest do stosowania ze sztandarową, pełnokolorową drukarką 3D Mimaki (3DUJ-553) utwardzającą promieniami UV. Materiał ten zapewnia lepszą przejrzystość i eliminuje żółte odcienie. Dodatkowo mieszając MH-110PCL z dowolnym z ponad 10 milionów kolorów Mimaki 3DUJ-553, twórcy modeli 3D mogą również tworzyć materiały o półprzezroczystych kolorach. Firma wykorzystała swoje doświadczenie w zakresie wysokiej jakości, realistycznej reprodukcji kolorów, aby klienci mogli przełamać dotychczasowe bariery przy tworzeniu modeli 3D.

Na stoisku Mimaki podczas targów Formnext efekty jakie można uzyskać dzięki atramentowi Pure Clear MH-110PCL będzie można zobaczyć na kolekcji prac znanego japońskiego  artysty Taketo Kobayashi. Doskonale pokazują one piękno i kreatywność, które można osiągnąć, gdy innowacyjna technologia spotyka się z ekspresyjną sztuką.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty