Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

My.MarkAndy

My.MarkAndy.com to narzędzie działające w cyklu 24/7, przez wszystkie dni w roku.

© Mark Andy

Firma Mark Andy uruchomiła nowy portal edukacyjno-szkoleniowy, przeznaczony dla klientów. Jest on kontynuacją prowadzonego projektu Mark Andy University, skierowanego do użytkowników maszyn tego producenta. Nowe narzędzie zapewnia dostęp do bogatej bazy wiedzy na temat rozwiązań drukujących z oferty firmy po uprzedniej rejestracji i weryfikacji. Zasoby portalu to m.in. niemal 500 filmów, uwzględniających poszczególne modele konwencjonalnych maszyn fleksograficznych i hybrydowych firmy, bazujących na technologii cyfrowej oraz materiały instruktażowe, obejmujące kwestie związane z obsługą, serwisowaniem i samodzielną naprawą urządzeń. Użytkownicy znajdą tu m.in. prezentacje ekranów sterowniczych i funkcjonalności poszczególnych modeli, filmy instruktażowe obrazujące samodzielne instalowanie oraz wymianę różnych elementów, czy też doroczny, prewencyjny przegląd urządzenia, jaki każdy z klientów może wykonać we własnym zakresie. Z kolei sekcja „Manuals” zawiera instruktażowe materiały tekstowe dedykowane poszczególnym maszynom z oferty Mark Andy, w tym trzy rodzaje broszur w formacie PDF. Pierwsza jest skierowana do operatorów maszyn,  druga dotyczy spraw związanych z wymianą części zamiennych, ostatnia uwzględnia kwestie serwisowe.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty