Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Let’s shorten the distance!

W oczekiwaniu na targi Print4All, które odbędą się w maju 2022 roku, stowarzyszenia ARGI i Acimga zorganizują serię wirtualnych spotkań.

© Fiera Milano

W oczekiwaniu na Print4All, wydarzenie poświęcone zagadnieniom branży druku, które odbędzie się w dniach od 3 do 6 maja 2022 roku. w Fiera Milano, ARGI i Acimga, stowarzyszenia promujące to wydarzenie, zorganizują serię wirtualnych wydarzeń, które będą towarzyszyć profesjonalistom z branży do czasu targów w maju w przyszłym roku. Zrównoważony rozwój, transformacja ekologiczna, innowacje, digitalizacja i kształcenie zawodowe to niektóre z tematów spotkań. Stowarzyszenie ARGI poprowadzi program szkoleń, który rozpoczął się w kwietniu ubiegłego roku i będzie kontynuowany przez następne 12 miesięcy w ramach przygotowań do wydarzenia Print4All 2022. Spotkania odbywać się będą pod hasłem „Let’s shorten the distance”, oznaczającym dystans pomiędzy dniem dzisiejszym a czasem, kiedy rozpocznie się Print4All. Nacisk zostanie położony na zrównoważony rozwój i transformację ekologiczną, efektywność, innowacje produkcyjne i cyfryzację, szkolenia, zatrudnienie i włączenie społeczne, przyspieszenie technologiczne i integrację wielokanałową. Dla każdego sektora planowany jest szereg działań, które będą dotyczyły istotnych trendów, tj. innowacji przydatnych do usprawnienia i rozwoju biznesu. Każdy z tematów będzie składał się z  3 videocastów, czyli wywiadów z ekspertami w danej dziedzinie, webinariów oraz projektów specjalnych, takich jak np. ankiety i konkursy. Z kolei stowarzyszenie Acimga we współpracy z ITA-ICE poprowadzi kolejną edycję serii spotkań Future Factory pod hasłem „ The future at human service”, które będą dotyczyć panujących potrzeb branży oraz głównych kwestii ekonomicznych i rynkowych. Prelegenci dokonają również podsumowania strategii korporacyjnych, legislacyjnych, społeczno-gospodarczych i produkcyjnych, aby zrozumieć, co się zmieniło i dokąd zmierza świat produkcji i gospodarki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty