Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe oblicze cięcia wodą. Wazer Waterjet dostepny w Colop Polska

© Colop Polska

Ciągły rozwój to obecnie jeden z głównych priorytetów wielu firm, działających na polskim rynku. Nowoczesny, kompleksowy park maszynowy to jeden z najważniejszych czynników pozwalających wyróżnić się pośród konkurencji. Rozwiazanie Wazer Waterjet to odpowiedź na wiele problemów, która wynosi produkcję i usługi cięcia na nowy, przystępny poziom.

 

Firma Colop Polska zawarła umowę na wyłączną dystrybucję urządzeń marki Wazer w Polsce. Te nowoczesne urządzenia stanowią przyszłość dobrze prosperującego rynku. W duchu ciągłego rozwoju firma stale ulepsza i modyfikuje park maszynowy I ofertę produktową, aby dostarczać klientom produkty i usługi o najlepszej dostępnej jakości na rynku.

Wazer Waterjet
Najnowszy ploter Wazer Waterjet przetnie imponującą ilość materiałów za pomocą wody. Jest to jedyne takie połączenie najnowszej technologii i najwyższej mocy z kompaktową budową, która zmieści się nawet na domowym biurku. Ten ploter wodny nie wymaga specjalistycznego przemysłowego otoczenia, a jego kompaktowe rozmiary ułatwią montaż nawet w małych warsztatach. Sama obsługa urządzenia została zaprojektowana z najwyższą troską o wygodę użytkownika. Dzięki połączeniu nowych i starych technologii, Wazer wykorzystuje nowoczesne cyfrowe oprogramowanie wspomagające proces produkcji i jednocześnie zapewnia bezawaryjną, płynną pracę przez wiele dni. Uniwersalność to jedna z wielu cech, którymi wyróżnia się ten niepozorny ploter wodny. Szeroka gama materiałów możliwych do cięcia deklasuje inne plotery, które nie poradzą sobie z ich specyficzną strukturą. Szkło, tworzywa sztuczne, ceramika czy kamień to tylko niektóre z powierzchni z jakimi poradzi sobie Wazer Waterjet. To wielozadaniowe urządzenie świetnie da sobie radę w pracach związanych z prototypowaniem czy małych nakładach dzięki szybkości i precyzji z jaką tnie nawet najtrudniejsze materiały.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty