Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Współpraca Koenig & Bauer i Hubergroup. Nowe tusze dla maszyny Rapida

© Koenig & Bauer

Firma Koenig & Bauer podpisała umowę o współpracy ze specjalistą w dziedzinie farb drukarskich Hubergroup Print Solutions. Partnerstwo zostało nawiązane w celu optymalizacji produktów obu producentów i zapewnienia najlepszej możliwej kompatybilności. Umowa obejmuje również opracowanie wspólnej strategii zrównoważonego rozwoju, wspólny marketing oraz rozwój niestandardowych koncepcji dla właścicieli marek.

 

Przed podpisaniem umowy przeprowadzono szeroko zakrojone testy z wykorzystaniem tuszy Hubergroup, co pozwoliło zoptymalizować je pod kątem wysokowydajnego druku na maszynach Rapida. Są one także stosowane w Koenig & Bauer CEC, co oznacza, że podlegają stałym procesom monitorowania jakości. Każda zamówiona nowa maszyna Rapida będzie dostarczana wraz z zestawem startowym zawierającym atramenty od partnera. Produkty mogą być wykorzystywane do uruchomienia maszyny i są objęte gwarancją wydajności i jakości druku. Po zakończeniu fazy rozruchu i testów użytkownicy zainteresowani dalszym korzystaniem z zalecanych atramentów mogą zamówić je w systemach sprzedaży obu firm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty