Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

ROQprint Oval w Api.pl

W maszynach owalnych konstrukcja jest bardziej stabilna i sztywna od maszyn karuzelowych, co pozwala uzyskać drukowanie dużo większej liczby kolorów, przy jednocześnie większym formacie.

Opis osoby

Api.pl poszerza ofertę maszyn sitodrukowych o owalne maszyny drukujące marki ROQ, które powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, realizujących wiele zleceń jednocześnie. Nowości obejmować będą trzy owalne maszyny sitodrukowe ROQprint Oval Pro, ROQprint Oval Evolution oraz ROQprint Oval Run. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie, a także łatwą obsługę wraz z możliwością kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie dotykowego ekranu. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Przy dużej ilości głowic drukujących, maszyny te mogą zastąpić kilka mniejszych urządzeń karuzelowych. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć tutaj.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty