Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

ROQprint Oval w Api.pl

W maszynach owalnych konstrukcja jest bardziej stabilna i sztywna od maszyn karuzelowych, co pozwala uzyskać drukowanie dużo większej liczby kolorów, przy jednocześnie większym formacie.

Opis osoby

Api.pl poszerza ofertę maszyn sitodrukowych o owalne maszyny drukujące marki ROQ, które powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, realizujących wiele zleceń jednocześnie. Nowości obejmować będą trzy owalne maszyny sitodrukowe ROQprint Oval Pro, ROQprint Oval Evolution oraz ROQprint Oval Run. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie, a także łatwą obsługę wraz z możliwością kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie dotykowego ekranu. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Przy dużej ilości głowic drukujących, maszyny te mogą zastąpić kilka mniejszych urządzeń karuzelowych. Więcej informacji na temat nowej oferty można znaleźć tutaj.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty