Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Wrześniowe targi poligraficzne. Warsaw Print-Tech Expo

© Warsaw Print-Tech Expo

 

W dniach 5-7 września 2023 branża poligraficzna spotka się w Ptak Warsaw Expo na targach Warsaw Print-Tech Expo. Odwiedzający wydarzenie goście zapoznają się z najnowszymi technologiami w dziedzinie druku, projektowania opakowań, tworzenia etykiet, znakowania oraz szeroko pojętej grafiki.

 

Warsaw Print-Tech Expo będzie idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku, nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji własnej marki. Podczas targów zorganizowane będą panele dyskusyjne i prelekcje poświęcone najważniejszym wyzwaniom stojącym przed branżą poligraficzną. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze urządzenia, maszyny, innowacyjne materiały i technologie, które wyznaczają ścieżki rozwoju współczesnej branży poligraficznej.

 
Konferencja

Podczas Targów Warsaw Print-Tech Expo odbędzie się dwudniowa konferencja, która dostarczy nowych inspiracji technicznych i poszerzy zasób wiedzy dla profesjonalistów z branży poligraficznej. Połączenie konferencji z branżową wystawą pozwoli uczestnikom poznać niektóre prezentowane produkty i usługi na żywo na stoiskach wystawienniczych. Podczas spotkania będzie można nawiązać kontakt z liderami branży oraz poszerzyć wiedzę praktyczną o najnowsze rozwiązania z zakresu poligrafii.

Powierzchnia wystawiennicza

Ptak Warsaw Expo oferuje specjalnie wyposażone hale dedykowane do wielkich wydarzeń, zbierających tysiące ludzi w jednym miejscu. Już teraz organizatorzy szacują, że we wrześniowych targach weźmie udział ponad 12 000 odwiedzających i 150 wystawców. A wszystko to na powierzchni 25 000 m2.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty