Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Dorey Converting Systems. Modułowość i integracja

© Dorey Converting Systems

Od 80 lat Dorey Converting Systems opracowuje i produkuje rozwiązania maszynowe typu roll-to-roll dla innowacyjnych systemów w zakresie przetwarzania materiałów elastycznych i produkcji etykiet technicznych. Firma zapewnia dostosowane do potrzeb klienta, modułowe technologie w zakresie inteligentnych maszyn, w tym wykrawanie rotacyjne, laminowanie, cięcie laserowe, perforowanie, znakowanie i ablację, AOI i aplikacje drukarskie.

 

Urządzenia Dorey Converting Systems charakteryzują się szeregiem zalet i specyfikacji, które sprawiają, że ich użytkowanie jest proste i niezawodne. Dzięki mocnej ramie maszyny cechują się dużą stabilnością, a dzięki zarządzaniu kamerami CCD osiągają wysoką precyzję pracy. Przydatnymi funkcjami są modułowość między obrotowymi i laserowymi stacjami cięcia oraz kontrola ruchu serwomechanizmu. Rozwiązania są również wyposażone w system inteligentnej kontroli naprężenia oraz integracji MES (Przemysł 4.0). Dzięki niestandardowej modułowości i integracji, maszyny znajdują zastosowanie w takich sektorach jak tagi RFID i NFC, elektronika użytkowa, inteligentne plastry medyczne, elastyczne kable płaskie (FFC i FPC) czy baterie elektryczne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty