Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Srebrne wyróżnienie

Firma uzyskała srebrny status w zakresie odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju, uzyskując 10 punktów więcej w porównaniu do wyniku z 2020 roku.

© Flint Group

Flint Group, w tym wszystkie jednostki biznesowe Packaging i Commercial Publication & Web, uzyskały srebrny status od EcoVadis, firmy ratingowej oceniającej działania i praktyki dostawców w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Firma znalazła się na liście 21% firm ocenianych przez EcoVadis w branży produkcji farb, lakierów i powłok, w tym w grupie 9% najlepszych firm w kategoriiZrównoważone zaopatrzenie” oraz w grupie 7% najlepszych firm w kategoriiEtyka.

Firma stosuje starannie opracowane zasady zrównoważonego rozwoju obejmujące ekologiczne, społeczne i zarządcze aspekty działalności biznesowej, a w 2020 roku została częścią inicjatywy ONZ Global Compact. Zobowiązanie to dostosowuje działania firmy do zasad ONZ w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji, a także do 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty