Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Srebrne wyróżnienie

Firma uzyskała srebrny status w zakresie odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju, uzyskując 10 punktów więcej w porównaniu do wyniku z 2020 roku.

© Flint Group

Flint Group, w tym wszystkie jednostki biznesowe Packaging i Commercial Publication & Web, uzyskały srebrny status od EcoVadis, firmy ratingowej oceniającej działania i praktyki dostawców w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Firma znalazła się na liście 21% firm ocenianych przez EcoVadis w branży produkcji farb, lakierów i powłok, w tym w grupie 9% najlepszych firm w kategoriiZrównoważone zaopatrzenie” oraz w grupie 7% najlepszych firm w kategoriiEtyka.

Firma stosuje starannie opracowane zasady zrównoważonego rozwoju obejmujące ekologiczne, społeczne i zarządcze aspekty działalności biznesowej, a w 2020 roku została częścią inicjatywy ONZ Global Compact. Zobowiązanie to dostosowuje działania firmy do zasad ONZ w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji, a także do 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty