Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Różnorodność cięcia

Firma AB Group zajmuje się produkcją materiałów reklamowych i promocyjnych, od wizytówek, ulotek, folderów i kalendarzy po notesy, torby papierowe a także opakowania i etykiety.

Firma AB Group zainwestowała w nowy ploter tnący DF0906-MT dostarczony przez firmę Grafmasz. Zautomatyzowany ploter cyfrowy został wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 milimetrów na sekundę, dzięki czemu jest dostosowany do wycinania i bigowania dowolnych kształtów. Rozwiązanie wyróżnia także możliwość zastosowania krążków do bigowania z aktywnym napędem co oferuje wysoką jakość również na grubszych arkuszach o różnej strukturze i kierunku włókna. Ponadto podciśnieniowy system pobierania zapobiega podwójnym pobraniom arkuszy, natomiast podsys pasa transportowego, jak również antypoślizgowy materiał z jakiego został wykonany zapewniają utrzymanie arkusza w jednej pozycji podczas wykonywanej pracy. Co więcej, brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, zapewniając oszczędność czasu i kosztów. Maszyna przeznaczona jest przede wszystkim do prototypowania oraz niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, teczek itp., co wpisuje się w ofertę firmy AB Group.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty