Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Różnorodność cięcia

Firma AB Group zajmuje się produkcją materiałów reklamowych i promocyjnych, od wizytówek, ulotek, folderów i kalendarzy po notesy, torby papierowe a także opakowania i etykiety.

Firma AB Group zainwestowała w nowy ploter tnący DF0906-MT dostarczony przez firmę Grafmasz. Zautomatyzowany ploter cyfrowy został wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 milimetrów na sekundę, dzięki czemu jest dostosowany do wycinania i bigowania dowolnych kształtów. Rozwiązanie wyróżnia także możliwość zastosowania krążków do bigowania z aktywnym napędem co oferuje wysoką jakość również na grubszych arkuszach o różnej strukturze i kierunku włókna. Ponadto podciśnieniowy system pobierania zapobiega podwójnym pobraniom arkuszy, natomiast podsys pasa transportowego, jak również antypoślizgowy materiał z jakiego został wykonany zapewniają utrzymanie arkusza w jednej pozycji podczas wykonywanej pracy. Co więcej, brak konieczności stosowania wykrojników pozwala na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, zapewniając oszczędność czasu i kosztów. Maszyna przeznaczona jest przede wszystkim do prototypowania oraz niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, teczek itp., co wpisuje się w ofertę firmy AB Group.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty