Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Zmiana w ostatniej chwili

W zeszłorocznej edycji DS Printech China wzięło udział 200 wystawców i 8853 zwiedzających, z kolei uczestników online było ponad 130 000. Targi zrzeszają w sobie dwa wydarzenia: CSGIA i Textile Digital Printing China. Współorganizatorami wydarzenia jest Messe Frankfurt, China Screen Printing & Graphic Imaging Association (CSGIA) oraz Guangzhou Teyin Exhibition Service.

© DS Printech China

Organizatorzy DS Printech China zapowiedzieli nową datę wydarzenia. Targi druku cyfrowego i sitodruku, które pierwotnie miały się odbyć pod koniec września, odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2022 roku w Shanghai New International Expo Centre. Jak podkreślają organizatorzy, zmiana terminu ma na celu zapewnienie uczestnikom większej pewności co do możliwości podróżowania w związku z pandemicznymi restrykcjami.
„W tym miesiącu nadal istnieje możliwość zakłóceń, jeśli chodzi o podróżowanie do Szanghaju. Mając to na uwadze i chcąc zapewnić, że stosujemy się do rządowych wytycznych, zdecydowaliśmy, że targi odbędą się w styczniu przyszłego roku. Po sukcesie pierwszej edycji targów w zeszłym roku, które miały miejsce w Shenzhen, z niecierpliwością czekamy więc na powitanie branży na targach w styczniu 2022 roku, aby pozytywnie rozpocząć nowy rok” - dodaje Wendy Wen, dyrektor zarządzający w Messe Frankfurt.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty