Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Targi Fespa już za chwilę!

Więcej informacji na temat targów Fespa Global Print Expo można znaleźć na stronie www.fespaglobalprintexpo.com/.

© Fespa

Już za cztery tygodnie w Messe Berlin w Niemczech rozpoczną się targi Fespa Global Print Expo i European Sign Expo 2022. Swoją obecność na targach potwierdziło 340 międzynarodowych dostawców, wśród których jest wielu kluczowych graczy z branży, którzy nie mogli uczestniczyć w targach w 2021 roku, takich jak Epson, Fujifilm, MHM i M&R.

„Podekscytowanie rośnie w miarę zbliżania się do imprezy, a ostatnia wiadomość o zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią COVID spowodowała kolejny wzrost zainteresowania wystawców. Z liczbą 340 potwierdzonych wystawców, otwieramy targi z prawie dwukrotnie większą liczbą firm niż w zeszłym roku w Amsterdamie, więc odwiedzający mogą być pewni, że znajdą produkty i rozwiązania biznesowe, których potrzebują, aby napędzić rozwój swojej działalności” - podkreśla Michael Ryan, dyrektor targów Fespa Global Print Expo. Wśród nowości prezentowanych na targach pojawią się m.in.: hybrydowa maszyna drukująca Jeti Tauro H3300 HS LED i Avinci CX3200 dye-sub firmy Agfa; folie bez PCV do druku cyfrowego firmy Avery Dennison; GTXPro, nowe rozwiązanie z serii GTX firmy Brother do bezpośredniego druku na odzieży; nowa maszyna drukująca Reggiani Terra Silver firmy EFI; oraz szerokoformatowe maszyny drukujące Mimaki z serii 330. Innowacje produktowe zaprezentują także firmy Durst, Canon, EFKA, Fujifilm, HP i wiele innych. Oprócz nowych produktów i technologii, na zwiedzających czeka bogaty program wydarzeń na żywo, w tym zupełnie nowa strefa konferencji Sustainability Spotlight i prezentacje rozwiązań w Associations Pavilion, a także pokaz rozwiązań do dekoracji wnętrz Printeriors oraz wydarzenie związane z oklejaniem pojazdów Wrap Masters.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty