Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Targi Fespa już za chwilę!

Więcej informacji na temat targów Fespa Global Print Expo można znaleźć na stronie www.fespaglobalprintexpo.com/.

© Fespa

Już za cztery tygodnie w Messe Berlin w Niemczech rozpoczną się targi Fespa Global Print Expo i European Sign Expo 2022. Swoją obecność na targach potwierdziło 340 międzynarodowych dostawców, wśród których jest wielu kluczowych graczy z branży, którzy nie mogli uczestniczyć w targach w 2021 roku, takich jak Epson, Fujifilm, MHM i M&R.

„Podekscytowanie rośnie w miarę zbliżania się do imprezy, a ostatnia wiadomość o zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią COVID spowodowała kolejny wzrost zainteresowania wystawców. Z liczbą 340 potwierdzonych wystawców, otwieramy targi z prawie dwukrotnie większą liczbą firm niż w zeszłym roku w Amsterdamie, więc odwiedzający mogą być pewni, że znajdą produkty i rozwiązania biznesowe, których potrzebują, aby napędzić rozwój swojej działalności” - podkreśla Michael Ryan, dyrektor targów Fespa Global Print Expo. Wśród nowości prezentowanych na targach pojawią się m.in.: hybrydowa maszyna drukująca Jeti Tauro H3300 HS LED i Avinci CX3200 dye-sub firmy Agfa; folie bez PCV do druku cyfrowego firmy Avery Dennison; GTXPro, nowe rozwiązanie z serii GTX firmy Brother do bezpośredniego druku na odzieży; nowa maszyna drukująca Reggiani Terra Silver firmy EFI; oraz szerokoformatowe maszyny drukujące Mimaki z serii 330. Innowacje produktowe zaprezentują także firmy Durst, Canon, EFKA, Fujifilm, HP i wiele innych. Oprócz nowych produktów i technologii, na zwiedzających czeka bogaty program wydarzeń na żywo, w tym zupełnie nowa strefa konferencji Sustainability Spotlight i prezentacje rozwiązań w Associations Pavilion, a także pokaz rozwiązań do dekoracji wnętrz Printeriors oraz wydarzenie związane z oklejaniem pojazdów Wrap Masters.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty