Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Przejęcie firmy Tesoma

Oprócz automatyzacji kluczowych etapów procesu produkcyjnego, integracja systemów druku firmy Kornit z technologią utwardzania firmy Tesoma ma przynieść inteligentne funkcje użytkowe, takie jak mechanizmy zapewnienia jakości oraz łączność i funkcje Przemysłu 4.0.

© Kornit Digital

Firma Kornit Digital przejęła firmę Tesoma z siedzibą w Lichtenau, w Niemczech. Przejęcie ma zostać sfinalizowane 1 kwietnia 2022 roku. Jak podkreśla Kornit Digital, akwizycja pozwoli firmie wzbogacić ofertę kompleksowych rozwiązań do produkcji tekstyliów na żądanie. Tesoma jest firmą znaną na całym świecie ze swojej wiedzy w zakresie wysokiej jakości inżynierii, automatyzacji i wydajności najnowocześniejszych rozwiązań do utwardzania tekstyliów oraz towarzyszących im komponentów oprogramowania. Technologia i rozwiązania Tesomy są zgodne z wizją firmy Kornit, która chce wprowadzić automatyzację i cyfryzację procesu produkcji tekstyliów na żądanie, zapewniając płynny, zrównoważony i usprawniony przepływ pracy, który maksymalizuje wydajność w stosunku do nakładu pracy i materiałów, jednocześnie optymalizując jakość produktu. Integracja uzupełni zrównoważoną, zdigitalizowaną produkcję tekstylną o automatyzację i mechanizmy utwardzania dla usprawnienia procesu i zapewnienia najwyższej jakości i trwałości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty