Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Przejęcie firmy Tesoma

Oprócz automatyzacji kluczowych etapów procesu produkcyjnego, integracja systemów druku firmy Kornit z technologią utwardzania firmy Tesoma ma przynieść inteligentne funkcje użytkowe, takie jak mechanizmy zapewnienia jakości oraz łączność i funkcje Przemysłu 4.0.

© Kornit Digital

Firma Kornit Digital przejęła firmę Tesoma z siedzibą w Lichtenau, w Niemczech. Przejęcie ma zostać sfinalizowane 1 kwietnia 2022 roku. Jak podkreśla Kornit Digital, akwizycja pozwoli firmie wzbogacić ofertę kompleksowych rozwiązań do produkcji tekstyliów na żądanie. Tesoma jest firmą znaną na całym świecie ze swojej wiedzy w zakresie wysokiej jakości inżynierii, automatyzacji i wydajności najnowocześniejszych rozwiązań do utwardzania tekstyliów oraz towarzyszących im komponentów oprogramowania. Technologia i rozwiązania Tesomy są zgodne z wizją firmy Kornit, która chce wprowadzić automatyzację i cyfryzację procesu produkcji tekstyliów na żądanie, zapewniając płynny, zrównoważony i usprawniony przepływ pracy, który maksymalizuje wydajność w stosunku do nakładu pracy i materiałów, jednocześnie optymalizując jakość produktu. Integracja uzupełni zrównoważoną, zdigitalizowaną produkcję tekstylną o automatyzację i mechanizmy utwardzania dla usprawnienia procesu i zapewnienia najwyższej jakości i trwałości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty