Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Polska z lotu ptaka

5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele” przedstawia polskie krajobrazy uchwycone z lotu ptaka, które udało się odwzorować za pomocą maszyny Rapida firmy Koenig & Bauer i pracy drukarni z Działdowa.

Powstała 5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele”, drukowanego w drukarni Tinta z Działdowa. Oprócz drukarni, kalendarz powstaje przy udziale kilku zaprzyjaźnionych firm, w tym Koenig & Bauer, Zeller+Gmelin, Weilburger, Multifoil oraz Merck. W tym roku dodatkowo projekt wsparły firma Europapier oraz Stamp.

Kalendarz na 2021 rok przedstawia "Polskę z lotu ptaka" z majestatycznymi krajobrazami, utworzonymi za pomocą odpowiednio dobranych procesów uszlachetnienia. Uzyskane na offsetowej maszynie arkuszowej Rapida firmy Koenig & Bauer w Drukarni Tinta efekty zimnego matu, głębokiego połysku, ziarnistej hybrydy oraz dołożone efekty z folii metalicznej pozwoliły uzyskać niezwykły rezultat pięknych widoków. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty