Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Polska z lotu ptaka

5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele” przedstawia polskie krajobrazy uchwycone z lotu ptaka, które udało się odwzorować za pomocą maszyny Rapida firmy Koenig & Bauer i pracy drukarni z Działdowa.

Powstała 5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele”, drukowanego w drukarni Tinta z Działdowa. Oprócz drukarni, kalendarz powstaje przy udziale kilku zaprzyjaźnionych firm, w tym Koenig & Bauer, Zeller+Gmelin, Weilburger, Multifoil oraz Merck. W tym roku dodatkowo projekt wsparły firma Europapier oraz Stamp.

Kalendarz na 2021 rok przedstawia "Polskę z lotu ptaka" z majestatycznymi krajobrazami, utworzonymi za pomocą odpowiednio dobranych procesów uszlachetnienia. Uzyskane na offsetowej maszynie arkuszowej Rapida firmy Koenig & Bauer w Drukarni Tinta efekty zimnego matu, głębokiego połysku, ziarnistej hybrydy oraz dołożone efekty z folii metalicznej pozwoliły uzyskać niezwykły rezultat pięknych widoków. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty