Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Polska z lotu ptaka

5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele” przedstawia polskie krajobrazy uchwycone z lotu ptaka, które udało się odwzorować za pomocą maszyny Rapida firmy Koenig & Bauer i pracy drukarni z Działdowa.

Powstała 5 edycja kalendarza „Tinta i przyjaciele”, drukowanego w drukarni Tinta z Działdowa. Oprócz drukarni, kalendarz powstaje przy udziale kilku zaprzyjaźnionych firm, w tym Koenig & Bauer, Zeller+Gmelin, Weilburger, Multifoil oraz Merck. W tym roku dodatkowo projekt wsparły firma Europapier oraz Stamp.

Kalendarz na 2021 rok przedstawia "Polskę z lotu ptaka" z majestatycznymi krajobrazami, utworzonymi za pomocą odpowiednio dobranych procesów uszlachetnienia. Uzyskane na offsetowej maszynie arkuszowej Rapida firmy Koenig & Bauer w Drukarni Tinta efekty zimnego matu, głębokiego połysku, ziarnistej hybrydy oraz dołożone efekty z folii metalicznej pozwoliły uzyskać niezwykły rezultat pięknych widoków. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty