Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Bobst na All4Pack. Seria Bobst Digital Master

© Bobst

Bobst na targach All4Pack w dniach 21-24 listopada br. zaprezentuje całe portfolio oneLabel, w tym nową serię Bobst Digital Master All-in-One i All-Inline, które integrują technologie cyfrowe i fleksograficzne w jeden wbudowany przepływ pracy.

 

Nowa seria została opracowana, aby umożliwić producentom etykiet efektywne zarządzanie wszystkimi krótkimi i średnimi seriami łącząc dwie technologie. Dostępne w szerokościach 340 mm i 520 mm, maszyny z serii Digital Master są standardowo wyposażone w 100% kontrolę w linii i zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia odpadów i zużycia atramentu, aby znacznie zmniejszyć wpływ produkcji etykiet na środowisko. Wysoce zautomatyzowane maszyny są również niezwykle przyjazne dla użytkownika i łatwe w obsłudze, z tylko jednym operatorem potrzebnym do całej linii, co pomaga złagodzić bieżące problemy ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. Zapewniając w pełni cyfrową i zautomatyzowaną linię produkcyjną, od drukowania po zdobienie i cięcie. Seria Digital Master opiera się na w pełni modułowej i rozbudowywanej strukturze, umożliwiając klientom zbudowanie własnej maszyny i jej ewolucję w czasie. Na targach All4Pack goście będą mogli szczegółowo omówić swoje wymagania z zespołem Bobst Jetpack, którego eksperci będą w stanie polecić najlepsze rozwiązanie dla ich konkretnych potrzeb w zakresie produkcji etykiet.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty