Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Webinar 30 listopada. Kontrola koloru w druku cyfrowym

© Barbieri electronic

30 listopada Barbieri electronic i Chromix organizują wspólne seminarium internetowe dotyczące kontroli procesu koloru druku cyfrowym.
Zdaniem organizatorów kontrola procesów związanych z kolorem jest kluczową kwestią w cyfrowym druku przemysłowym, a dane spektralne i ich uzyskiwanie jest ważnym krokiem w tym procesie. W trakcie seminarium, które poświęcone jest temu zagadnieniu organizatorzy zaprezentują najlepsze praktyki w branży. Prelegentami będą Steve Upton z Chromix i Viktor Lazzeri z Barbieri electronic.

 

Na webinarium można zapisać się na stronie: https://us02web.zoom.us/webinar/register/2216679245768/WN_kQxUo1B6SJymL4RwRtFCFA

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty