Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

IN Groupe przejmuje Gleitsmann Security Inks. Wzmocnienie portfolio

© IN Groupe

IN Groupe ogłosiło zgodę na przejęcie 100 procent udziałów w spółce Gleitsmann Security Inks (GSI) od hubergroup Deutschland. Przejęcie zapewnienia firmie wzmocnienie portfolio oferowanych produktów, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie zabezpieczenia dokumentów finansowych i banknotów.

IN Groupe (dawniej Imprimerie Nationale) opracowuje i sprzedaje pod markami Surys (komponenty optyczne) i SPS (komponenty elektroniczne) najnowocześniejsze komponenty zabezpieczające produkty poligraficzne takie jak banknoty, czeki, czy dokumenty uwierzytelniające.
Przejęcie GSI jest częścią realizowanego przez IN Groupe Planu Digital Odyssey 2025. Dzięki swojej długoletniej działalności firma jest zaufanym partnerem wielu państwowych drukarni i komercyjnych firm poligraficznych na całym świecie. Częścią jej strategicznego planu jest dostarczanie klientom rozwiązań zabezpieczających takich jak bezpieczne atramenty. Firma zatrudnia 80 pracowników i oczekuje się, że w bieżącym roku kalendarzowym oraz w całym okresie objętym planem operacyjnym wygeneruje dwucyfrowe przychody w wysokości miliona euro. „Wiedza GSI zapewni IN Groupe solidną platformę do tworzenia nowych rozwiązań dla rynku walutowego i tożsamości. Uzupełni on nasze i tak już duże portfolio produktów, aby lepiej służyć naszym klientom prywatnym i publicznym w przestrzeni bezpieczeństwa” powiedział Frédéric Trojani, wiceprezes wykonawczy działu IN Groupe Secure Components. Wartość transakcji nie została podana.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty