Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Szersza gama zastosowań

Według Duplo, nowy iSaddle 5.0 zapewnia wysoką jakość i dostosowuje się do wielu formatów i wymagań produkcyjnych.

© Duplo

Firma Duplo wprowadziła na rynek ulepszoną wersję systemu broszurującego iSaddle, który oferuje szybsze przygotowanie do pracy i może obsługiwać szerszy zakres zadań. Jak podkreśla producent, rozwiązanie zostało wyposażone w nowe funkcje, które zapewniają zwiększoną automatyzację, niezawodność oraz wydajność produkcji. Pełna automatyzacja i intuicyjne programowanie umożliwiają pojedynczemu operatorowi wykonanie przezbrojenia w minimalnym czasie, dzięki czemu szybko i łatwo radzi sobie z szerokim zakresem formatów od bardzo małych do ponadwymiarowych arkuszy A4 bez konieczności ręcznej interwencji. Dzięki licznym usprawnieniom nowy system iSaddle 5.0 nadaje się zarówno do realizacji krótkich serii w technologii cyfrowej, jak i dłuższych realizowanych w technice litograficznej. Nowy trymer DKTS-200 oferuje obróbkę przy pomocy trzech lub pięciu noży i umożliwia układanie książek o małym formacie w dwóch egzemplarzach, podwajając tym samym prędkość produkcji. Nowa wersja systemu może również obsługiwać szerszy asortyment produktów i realizować bardziej kreatywne projekty większą prędkością oraz oferuje możliwość zastosowania czterech ściegów w przypadku podwójnej produkcji w standardowej konfiguracji dwugłowicowej. Dla bardziej wymagających użytkowników, urządzenie może być również skonfigurowana z czterema głowicami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty