Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Impozycja sztucznej inteligencji

 

Rozwiązania Tilia Labs wprowadzają unikalne możliwości planowania produkcji, które można zintegrować z maszynami HP Indigo, takimi jak HP Indigo 35k Digital Press.

Tilia Labs, wiodący producent rozwiązań do planowania i impozycji graficznej, wprowadził na rynek technologię oprogramowania opartą na sztucznej inteligencji (AI) w celu zwiększenia wydajności drukowania cyfrowego maszyn HP Indigo.

Oprogramowanie do planowania i optymalizacji impozycji tilia Phoenix przeznaczone jest przede wszystkim dla producentów etykiet i opakowań oraz tych zajmujących się drukiem komercyjnym i wielkoformatowym. Wykorzystuje ono technologię AI w celu zmniejszenia kosztów i optymalizacji produkcji, która generuje layouty eliminujące potrzebę impozycji opartej na szablonie. Tilia Phoenix można łatwo zintegrować z dowolnym przepływem pracy lub systemem MIS, aby skrócić czas planowania, zmaksymalizować czas pracy i zmniejszyć złożoność procesów postpress.

Z technologii Tilia Labs, opartej na sztucznej inteligencji, skorzystała już holenderska drukarnia albelli. Nowe rozwiązanie pozwala jej na drukowanie do 770 dwustronnych wydruków kolorowych lub 2300 stron monochromatycznych na minutę. Dodatkowo maksymalizując wykorzystanie całej szerokości wstęgi, tilia Phoenix umożliwia redukcję zużycia atramentu i kosztów używanych podłoży. „Mamy wiele różnych rodzajów produktów, z których wszystkie wymagają różnych formatów i procedur od operatorów. Im więcej produktów, tym więcej procedur musimy wbudować w oprogramowanie, co znacznie zwiększa złożoność procesów. Pod względem wydajności Phoenix jest lepszy od wcześniej używanych przez nas rozwiązań i pozwala uzyskać do 10 gigabajtów plików PDF na minutę.” - mówi Michael Koval, inżynier oprogramowania z albelli.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty