Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy CFO w Billerud. Andrei Krés obejmuje stanowisko

Andrei Krés
© Billerud

 

Andrei Krés został mianowany nowym dyrektorem finansowym Billerud. Andrei pełnił funkcję CFO od sierpnia 2023 roku i natychmiast po nominacji objął funkcję dyrektora.

Andrei Krés dołączył do Billerud w 2011 roku i od tego czasu piastował kilka różnych stanowisk w firmie. "Jestem całkowicie przekonany, że Andrei, dzięki swojemu dogłębnej wiedzy w zakresie finansów i bogatemu doświadczeniu w firmie, przyczyni się pozytywnie do naszego rozwoju finansowego, a także wniesie cenną wiedzę do zespołu zarządzającego Grupą" powiedział Ivar Vatne, CEO i Prezes Billerud. "Jest to zaszczyt, że zaoferowano mi rolę CFO w Billerud. Połączenie wysokiej jakości produktów z silnym naciskiem na zrównoważony rozwój sprawia, że Billerud jest jednym z liderów w branży opakowań i z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój grupy wraz z Ivarem i zespołem” skomentował swój awans Andrei Krés.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty