Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Ashai Kasei wyróżniony. Inowacyjne płyty flexo

© Ashai Kasei

Ashai Kasei zostało wyróżnione prestiżową nagrodą CI Flexo Tech Technical Innovation Award za opracowanie płyt fleksograficznych o obniżonej zawartości rozpuszczalnika AFPTM-R.

Nagrodzony produkt stanowi część planu Solvent Zero, inicjatywy mającej na celu dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie druku fleksogragicznego. Wprowadzenie na rynek płyt zmywalnych wodą, takich jak płyty AWPTM-DEW CleanPrint Carbon Neutral, pozwala na zwiększenie produktywności producentów. Innowacyjne zrównoważone rozwiązania poprawiają produktywność zarówno na etapie przygotowania jak i druku materiałów. Dodatkowo, prędkość wymywania płyt jest szybsza niż w standardowych rozwiązaniach, a czas suszenia został zredukowany, co przyczynia się do większej produktywności przedsiębiorstw. Dostarczenie na rynek nowych zrównoważonych rozwiązań przyczynia się do rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym w zakresie druku fleksogragicznego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty