Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Fespa nie zwalnia tempa

Kolejna edycja targów Global Print Expo i European Sign Expo odbędą się w dniach 23-26 maja 2023 roku w Messe Munich w Niemczech. Organizatorzy poinformowali także o nowym wydarzeniu dla przedstawicieli branży car wrappingu - Wrap Fest, które odbędzie się po raz pierwszy w dniach 26-27 kwietnia 2023 rku na torze wyścigowym Silverstone w Northamptonshire w Wielkiej Brytanii.

© Fespa

Targi Fespa Global Print Expo i European Sign Expo 2022 już za nami! W czasie, gdy wystawcy targowi i odwiedzający to wydarzenie łapią oddech po czterech dniach intensywnych wrażeń, pełnych technologicznych innowacji i innych dodatkowych atrakcji, organizatorzy zapowiedzieli terminy kolejnych edycji targów. W 2023 roku imprezy odbędą się w dniach 23-26 maja w Messe Munich w Niemczech - miejscu, w którym wcześniej odbywały się targi Fespa, tj. w latach 1999, 2005, 2010, 2014 i 2019. W kolejnym roku wystawy odbędą się wczesną wiosną w Centrum Wystawowym RAI w Amsterdamie w dniach 19-22 marca. Amsterdam ma również bardzo dobre wyniki jako miejsce organizacji targów Fespa - gościł już wystawców i odwiedzających to wydarzenie w latach 2006, 2009, 2016 i 2021. „Cieszymy się, że mamy ustalone daty naszych kolejnych dwóch flagowych imprez w Europie i że wracamy do miejsc, które są sprawdzone przez naszych wystawców i odwiedzających. Zarówno Messe Munich, jak i RAI Amsterdam oferują światowej klasy obiekty wystawiennicze, które są cenione przez naszych dostawców i kontrahentów. Z kolei dla zwiedzających te europejskie miasta są doskonałym miejscem pod względem dogodnych połączeń lotniczych, kolejowych i drogowych, a szeroki wybór miejsc noclegowych i opcji zakwaterowania sprawia, że wizyta jest przyjemna i przystępna cenowo” - podkreśla Michael Ryan, dyrektor Fespa Global Print Expo. W ramach imprezy w 2024 roku odbędzie się również Sportswear Pro, wydarzenie poświęcone produkcji i zdobieniu odzieży sportowej i rekreacyjnej.

Organizatorzy targów poinformowali także o całkiem nowym wydarzeniu, poświęconemu wyłącznie oklejaniu pojazdów, instalacji winyli i detailingowi. Wydarzenie o nazwie Wrap Fest odbędzie się po raz pierwszy w dniach 26-27 kwietnia 2023 roku na torze wyścigowym Silverstone w Northamptonshire w Wielkiej Brytanii, kultowym miejscu rozgrywania Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na Wrap Fest zaproszeni zostaną profesjonaliści z branży car-wrappingu, detailingu, zespoły wyścigowe i specjaliści z branży motoryzacyjnej, a także drukarnie i producenci oznakowania. Impreza inauguracyjna będzie obejmować wystawę, konferencję edukacyjną, praktyczne sesje szkoleniowe i warsztaty, a także konkurs World Wrap Masters.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty