Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Premiera na Hunkeler Innovationdays. Europejski debiut Scodix Ultra 6000

© Scodix

System cyfrowego uszlachetniania druku Scodix Ultra 6000 zadebiutuje w Europie na targach Hunkeler Innovationdays. Model Ultra 6000 z technologią Smart High Definition (SHD) łączy ekonomiczność, troskę o zrównoważony rozwój i wydajność oferując drukarniom i wydawnictwom uszlachetnianie na wyższym poziomie.

 

Rozwiązanie Scodix Ultra 6000 daje możliwość uszlachetniania wielu produktów, w tym okładek książek, luksusowych opakowań i komercyjnych produktów poligraficznych. W centrum uwagi na Hunkeler Innovationdays znajdą się rozwiązania w zakresie uszlachetniania w formacie B1 i B2 w technice offsetowej, które wykazują ekonomiczność i wydajność. Pozwalają one zastąpić analogowe technologie uszlachetniania, jednocześnie oferując większą elastyczność w uszlachetnianiu szerokiej gamy produktów poligraficznych, w tym książek, opakowań oraz produktów akcydensowych. Technologia SHD stanowi przełom pod względem wysokiej rozdzielczości, wyrazistości i delikatnych detali, zapewniających efekt przyciągający wzrok oraz umożliwiający zastąpienie technologii analogowej sita oraz hotstampingu technologią cyfrową. Scodix Ultra 6000 zapewnia również szybki zwrot z inwestycji redukując czas i koszty związane z tradycyjnym przygotowaniem matryc, filmów, oraz znacząco skracając czas narządu i przyczyniając się do obniżenia jednostkowych kosztów produkcji. Nowe rozwiązanie realizuje cele zrównoważonego rozwoju poprzez zastosowanie przyjaznych dla środowiska procesów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty