Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Premiera na Hunkeler Innovationdays. Europejski debiut Scodix Ultra 6000

© Scodix

System cyfrowego uszlachetniania druku Scodix Ultra 6000 zadebiutuje w Europie na targach Hunkeler Innovationdays. Model Ultra 6000 z technologią Smart High Definition (SHD) łączy ekonomiczność, troskę o zrównoważony rozwój i wydajność oferując drukarniom i wydawnictwom uszlachetnianie na wyższym poziomie.

 

Rozwiązanie Scodix Ultra 6000 daje możliwość uszlachetniania wielu produktów, w tym okładek książek, luksusowych opakowań i komercyjnych produktów poligraficznych. W centrum uwagi na Hunkeler Innovationdays znajdą się rozwiązania w zakresie uszlachetniania w formacie B1 i B2 w technice offsetowej, które wykazują ekonomiczność i wydajność. Pozwalają one zastąpić analogowe technologie uszlachetniania, jednocześnie oferując większą elastyczność w uszlachetnianiu szerokiej gamy produktów poligraficznych, w tym książek, opakowań oraz produktów akcydensowych. Technologia SHD stanowi przełom pod względem wysokiej rozdzielczości, wyrazistości i delikatnych detali, zapewniających efekt przyciągający wzrok oraz umożliwiający zastąpienie technologii analogowej sita oraz hotstampingu technologią cyfrową. Scodix Ultra 6000 zapewnia również szybki zwrot z inwestycji redukując czas i koszty związane z tradycyjnym przygotowaniem matryc, filmów, oraz znacząco skracając czas narządu i przyczyniając się do obniżenia jednostkowych kosztów produkcji. Nowe rozwiązanie realizuje cele zrównoważonego rozwoju poprzez zastosowanie przyjaznych dla środowiska procesów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty