Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Większa niezależność Gallus

Patrizio Vaninetti został nowym członekiem zespołu zajmującego się sprzedażą i będzie odpowiedzialny za region Europy Środkowej.

© Gallus

Firma Gallus wzmocniła swój zespół sprzedaży o dwóch nowych dyrektorów w poszczególnych regionach. Od 1 sierpnia Patrizio Vaninetti będzie kierował regionem Europy Środkowej. Zajmował się sprzedażą w firmie Gallus przez ponad 30 lat, w tym na stanowisku kierownika ds. sprzedaży produktów. Od teraz będzie zajmował się obsługą klientów firmy Gallus w Szwajcarii, Niemczech, Francji, Włoszech i krajach Beneluksu. Z kolei Patrick Linares będzie odpowiedzialny za region Ameryki Łacińskiej i Południowej oraz za klientów na Półwyspie Iberyjskim. Patrick Linares rozpoczął swoją karierę zawodową w firmie Gallus w 2004 roku, a następnie zajmował różne stanowiska, w tym w dziale sitodruku oraz w dziale sprzedaży międzynarodowej. Firma przeprowadziła restrukturyzację działu sprzedaży według regionów i zreorganizowała wewnętrzny zespół ds. sprzedaży w celu zapewnienia klientom na całym świecie efektywnej obsługi. Mogą oni korzystać z profesjonalnego i bezpośredniego wsparcia we wszystkich sprawach technicznych bezpośrednio z głównej siedziby firmy w St. Gallen w Szwajcarii. Zmiany te mają również pozwolić firmie na stanie się niezależną jednostką biznesową pod parasolem grupy Heidelberg.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty