Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Kodak przejmuje ECRM

Pozyskanie aktywów firmy ECRM wzmacnia pozycję producenta w zakresie rozwiązań CTP. Na zdjęciu Mako 200, jedno z urządzeń dostępnych w ofercie ECRM.

© Kodak

Firma Kodak nabyła aktywa firmy ECRM w zakresie urządzeń CTP (computer-to-plate) dla przemysłu graficznego i gazetowego. ECRM, z siedzibą w Massachusetts, jest światowej klasy firmą produkcyjną i jednym z liderów w dziedzinie technologii obrazowania dla branży komunikacji graficznej. Transakcja obejmuje sprzęt, kontrakty, zapasy oraz własność intelektualną przejętego biznesu. Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Kodak jest liderem w branży druku komercyjnego, oferując kompleksowe portfolio tradycyjnych i cyfrowych rozwiązań, które pomagają drukarniom zwiększyć ich produktywność i rentowność. Przejęcie to pozwoli wzmocnić pozycję firmy Kodak w segmencie CTP w branży druku komercyjnego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty