Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Kodak przejmuje ECRM

Pozyskanie aktywów firmy ECRM wzmacnia pozycję producenta w zakresie rozwiązań CTP. Na zdjęciu Mako 200, jedno z urządzeń dostępnych w ofercie ECRM.

© Kodak

Firma Kodak nabyła aktywa firmy ECRM w zakresie urządzeń CTP (computer-to-plate) dla przemysłu graficznego i gazetowego. ECRM, z siedzibą w Massachusetts, jest światowej klasy firmą produkcyjną i jednym z liderów w dziedzinie technologii obrazowania dla branży komunikacji graficznej. Transakcja obejmuje sprzęt, kontrakty, zapasy oraz własność intelektualną przejętego biznesu. Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Kodak jest liderem w branży druku komercyjnego, oferując kompleksowe portfolio tradycyjnych i cyfrowych rozwiązań, które pomagają drukarniom zwiększyć ich produktywność i rentowność. Przejęcie to pozwoli wzmocnić pozycję firmy Kodak w segmencie CTP w branży druku komercyjnego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty