Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Analiza danych z Business Intelligence

Kolejna część jesiennych webinarów firmy Heidelberg dotyczyła rozwiązania Business Intelligence, o którym opowiedział Cezary Krassowski.

 

Niedługo po wirtualnym spotkaniu drugiej edycji Polish Prinect User Day, na którym można było dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania Prinect i jego nowych możliwości, firma Heidelberg Polska przygotowała kolejne wydarzenie z serii jesiennych webinarów. Wydarzenie odbyło się 17 listopada i dotyczyło rozwiązania Business Intelligence, którego zalety przedstawił ekspert w tym temacie, Cezary Krassowski.

Prowadzący opowiedział w wielkim skrócie o tym, dlaczego warto analizować dane za pomocą systemu BI. Jak podkreślił, pozwala on przedsiębiorcom na przetwarzanie trudnych do odczytania danych z systemu Prinect i tworzenia z nich czytelnych raportów o wielu możliwościach filtrowania, dzięki gotowym zestawom miar i parametrów. Zaprezentował on działanie tego systemu i szybki sposób konwersji danych źródłowych w gotową wiedzę w postaci raportu, które pozwalają drukarniom określić wiele wskaźników realizacji zleceń i możliwości ich optymalizacji.

Kolejna, ostatnia już część jesiennych webinarów Akademii Heidelberga zatytułowana „Inspekcja błędów. Kontrola podczas przygotowania plików oraz procesu drukowania.” odbędzie się 8 grudnia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty