Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Analiza danych z Business Intelligence

Kolejna część jesiennych webinarów firmy Heidelberg dotyczyła rozwiązania Business Intelligence, o którym opowiedział Cezary Krassowski.

 

Niedługo po wirtualnym spotkaniu drugiej edycji Polish Prinect User Day, na którym można było dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania Prinect i jego nowych możliwości, firma Heidelberg Polska przygotowała kolejne wydarzenie z serii jesiennych webinarów. Wydarzenie odbyło się 17 listopada i dotyczyło rozwiązania Business Intelligence, którego zalety przedstawił ekspert w tym temacie, Cezary Krassowski.

Prowadzący opowiedział w wielkim skrócie o tym, dlaczego warto analizować dane za pomocą systemu BI. Jak podkreślił, pozwala on przedsiębiorcom na przetwarzanie trudnych do odczytania danych z systemu Prinect i tworzenia z nich czytelnych raportów o wielu możliwościach filtrowania, dzięki gotowym zestawom miar i parametrów. Zaprezentował on działanie tego systemu i szybki sposób konwersji danych źródłowych w gotową wiedzę w postaci raportu, które pozwalają drukarniom określić wiele wskaźników realizacji zleceń i możliwości ich optymalizacji.

Kolejna, ostatnia już część jesiennych webinarów Akademii Heidelberga zatytułowana „Inspekcja błędów. Kontrola podczas przygotowania plików oraz procesu drukowania.” odbędzie się 8 grudnia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty