Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Analiza danych z Business Intelligence

Kolejna część jesiennych webinarów firmy Heidelberg dotyczyła rozwiązania Business Intelligence, o którym opowiedział Cezary Krassowski.

 

Niedługo po wirtualnym spotkaniu drugiej edycji Polish Prinect User Day, na którym można było dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania Prinect i jego nowych możliwości, firma Heidelberg Polska przygotowała kolejne wydarzenie z serii jesiennych webinarów. Wydarzenie odbyło się 17 listopada i dotyczyło rozwiązania Business Intelligence, którego zalety przedstawił ekspert w tym temacie, Cezary Krassowski.

Prowadzący opowiedział w wielkim skrócie o tym, dlaczego warto analizować dane za pomocą systemu BI. Jak podkreślił, pozwala on przedsiębiorcom na przetwarzanie trudnych do odczytania danych z systemu Prinect i tworzenia z nich czytelnych raportów o wielu możliwościach filtrowania, dzięki gotowym zestawom miar i parametrów. Zaprezentował on działanie tego systemu i szybki sposób konwersji danych źródłowych w gotową wiedzę w postaci raportu, które pozwalają drukarniom określić wiele wskaźników realizacji zleceń i możliwości ich optymalizacji.

Kolejna, ostatnia już część jesiennych webinarów Akademii Heidelberga zatytułowana „Inspekcja błędów. Kontrola podczas przygotowania plików oraz procesu drukowania.” odbędzie się 8 grudnia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty