Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Oferta na RemaDays. Duplo stawia na ekonomię

© Duplo Polska

Tegoroczna propozycja targowa, którą firma Duplo zaprezentuje na targach RemaDays odpowiada na bieżące potrzeby rynku. Firma stawia na rozwiązania, które łączą w sobie zautomatyzowaną, a co za tym idzie także bardziej ekonomiczną produkcję z możliwością wyróżnienia się na tle konkurencji. Na swoim stanowisku Duplo zaprezentuje podczas pracy "na żywo" szereg rozwiązań do wykańczania wydruków cyfrowych i offsetowych.

 

Firma Duplo zapowiada, że podczas tegorocznej edycji targów maszyny prezentowane na jej stoisku będą realizować interesujące i wyróżniające się aplikacje. Odwiedzający będą mogli zobaczyć różnego rodzaju systemy do wykańczania wydruków, a całość targowej ekspozycji przemyśla jest tak, aby prześledzić cały proces tworzenia wydruków – od impozycji, poprzez drukowanie i wykończenie.

 

Oferta

Duplo zaprezentuje automatyczny multifinisher Duplo – DC 618,  stół tnący w formacie B2 - Duplo PFi, bigówko-falcerkę Touchline CF-375, automatyczną bigówkę - DC-446. Na stoisku Duplo goście będą mogli zobaczyć również foliarko-złociarkę Miyacoh DC-30. To produkt innej japońskiej firmy, który może nadać produktom niepowtarzalnego charakteru, wyróżniającego go spośród innych ofert rynkowych. 

 

Rynkowe nowości

Podczas targów Duplo zaprezentuje także nowość w swojej ofercie - falcerkę DF-1300, która ma zastąpić dotychczasowy model DF-1200. Zastosowana w urządzeniu technologia podciśnieniowego podawania papieru zapewnia niezawodne podawanie arkuszy, co ma wpływ na ciągłość i bezpieczeństwo produkcji. Firma prezentować też będzie najnowszy model powielacza cyfrowego - DP-X850, który drukuje z prędkością do 200 stron na minutę i jest przygotowany na duże obciążenia produkcyjne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty