Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Złoto i srebro dla ZenCode

Farby ZenCode CG i CS spełniły wymagania Cradle to Cradle Products Innovation Institute Material Health odpowiednio otrzymując ocenę Gold i Silver.

© Flint Group

Firma Flint Group Packaging Inks, będąca dostawcą atramentów i powłok dla przemysłu opakowaniowego, otrzymała ocenę Gold dla serii atramentów ZenCode CG i Silver dla ZenCode CS w ramach standardu certyfikacji produktów Cradle to Cradle. Portolio ZenCode jest częścią niedawno wprowadzonej gamy farb i powłok na bazie rozpuszczalników o nazwie OneCode. Farby ZenCode zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska i promowaniu rozwijającej się gospodarki obiegowej w produkcji opakowań elastycznych i dostępne zarówno dla druku fleksograficznego, jak i wklęsłego. Oprócz certyfikatu Cradle to Cradle Material Health, farby ZenCode uzyskały także certyfikat i Cadel Deinking.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty