Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Fespa Innovations and Trends

Pierwsze wirtualne wydarzenia Fespa Innovations and Trends odbędą się w maju i czerwcu 2021 roku.

© Fespa

Organizatorzy targów Fespa wprowadzają FIT - Fespa Innovations and Trends, nową serię wirtualnych wydarzeń na żywo, których celem jest wsparcie drukarni w efektywnym planowaniu dalszej działalności. Nowe interaktywne wydarzenia online na żywo będą poświęcone konkretnym obszarom technologii i zastosowań, co pozwoli uczestnikom wybrać interesującą ich tematykę. Będą oni mogli zapoznać się z nowymi produktami i trendami. Pierwsze dwa wydarzenia z tej serii odbędą się w maju i czerwcu 2021 roku.

W dniach od 26 do 27 maja 2021 roku wydarzenie obejmować będzie zagadnienia związane z grafiką wielkoformatową oraz rozwijającym się rynku drukowanych dekoracji. W roli złotych sponsorów pojawią się tam tacy producenci jak: Durst, prezentujący najnowsze portfolio P5; EFI, przedstawiający nowe urządzenie EFI Vutek Q5; HP, prezentujący ofertę Latex 700 i 800; Kornit Digital z prezentacją na temat atramentów z oferty NeoPigment; Mimaki, prezentujący nową serię 100 maszyn drukujących UV, solwentowych i sublimacyjnych; OneVision, prezentujący kompleksowy pakiet automatyzacji; oraz PrintFactory, omawiający korzyści płynące z zastosowania efektywnego przepływu pracy i narzędzi do zarządzania kolorem. Inni uczestniczący dostawcy to Ahlstrom-Munksjö, Aleph, Aslan, Avery Dennison, Dataline, Elitron, Fotoba, Hanglory, Kala, Klieverik, Kongsberg, Mactac, Mutoh, Pigment. Inc, PlastGommet, Pongs, STS Inks i TTS.
W dniach od 9 do 10 czerwca odbędzie się drugie wydarzenie FIT na temat druku na tekstyliach i dekoracji odzieży, obejmując takie rozwiązania jak druk bezpośredni na odzieży (DTG), sitodruk, oprogramowanie i materiały do druku. Wśród złotych sponsorów pojawią się fimy: B-Flex, prezentujący portfolio winylu termotransferowego; EFI Reggiani, przedstawiający zintegrowaną ofertę dla cyfrowej produkcji tekstyliów; Gemini CAD, przedstawiający rozwiązania programowe dla projektantów mody, producentów i marek e-commerce; Kornit Digital, prezentujący najnowsze przemysłowe maszyny drukujące DTG Kornit HD; Polyprint, prezentujący maszyny do druku w technologii DTG i Direct-to-fabric (DTF) oraz maszyny do obróbki wstępnej; PrintFactory, przedstawiający pakiet narzędzi programowych dla branży tekstylnej; Roland, przedstawiający nową kompaktową maszynę drukującą DTG; oraz ROQ, prezentujący najnowsze innowacje w dziedzinie automatycznego sitodruku i druku hybrydowego. Pojawią się również tacy dostawcy technologii jak INO, Klieverik, Lotus Holland, Melco, Pigment. Inc, Sport PrintLab, Vastex, Zakeke, oraz Coveme.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty