Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Fespa Innovations and Trends

Pierwsze wirtualne wydarzenia Fespa Innovations and Trends odbędą się w maju i czerwcu 2021 roku.

© Fespa

Organizatorzy targów Fespa wprowadzają FIT - Fespa Innovations and Trends, nową serię wirtualnych wydarzeń na żywo, których celem jest wsparcie drukarni w efektywnym planowaniu dalszej działalności. Nowe interaktywne wydarzenia online na żywo będą poświęcone konkretnym obszarom technologii i zastosowań, co pozwoli uczestnikom wybrać interesującą ich tematykę. Będą oni mogli zapoznać się z nowymi produktami i trendami. Pierwsze dwa wydarzenia z tej serii odbędą się w maju i czerwcu 2021 roku.

W dniach od 26 do 27 maja 2021 roku wydarzenie obejmować będzie zagadnienia związane z grafiką wielkoformatową oraz rozwijającym się rynku drukowanych dekoracji. W roli złotych sponsorów pojawią się tam tacy producenci jak: Durst, prezentujący najnowsze portfolio P5; EFI, przedstawiający nowe urządzenie EFI Vutek Q5; HP, prezentujący ofertę Latex 700 i 800; Kornit Digital z prezentacją na temat atramentów z oferty NeoPigment; Mimaki, prezentujący nową serię 100 maszyn drukujących UV, solwentowych i sublimacyjnych; OneVision, prezentujący kompleksowy pakiet automatyzacji; oraz PrintFactory, omawiający korzyści płynące z zastosowania efektywnego przepływu pracy i narzędzi do zarządzania kolorem. Inni uczestniczący dostawcy to Ahlstrom-Munksjö, Aleph, Aslan, Avery Dennison, Dataline, Elitron, Fotoba, Hanglory, Kala, Klieverik, Kongsberg, Mactac, Mutoh, Pigment. Inc, PlastGommet, Pongs, STS Inks i TTS.
W dniach od 9 do 10 czerwca odbędzie się drugie wydarzenie FIT na temat druku na tekstyliach i dekoracji odzieży, obejmując takie rozwiązania jak druk bezpośredni na odzieży (DTG), sitodruk, oprogramowanie i materiały do druku. Wśród złotych sponsorów pojawią się fimy: B-Flex, prezentujący portfolio winylu termotransferowego; EFI Reggiani, przedstawiający zintegrowaną ofertę dla cyfrowej produkcji tekstyliów; Gemini CAD, przedstawiający rozwiązania programowe dla projektantów mody, producentów i marek e-commerce; Kornit Digital, prezentujący najnowsze przemysłowe maszyny drukujące DTG Kornit HD; Polyprint, prezentujący maszyny do druku w technologii DTG i Direct-to-fabric (DTF) oraz maszyny do obróbki wstępnej; PrintFactory, przedstawiający pakiet narzędzi programowych dla branży tekstylnej; Roland, przedstawiający nową kompaktową maszynę drukującą DTG; oraz ROQ, prezentujący najnowsze innowacje w dziedzinie automatycznego sitodruku i druku hybrydowego. Pojawią się również tacy dostawcy technologii jak INO, Klieverik, Lotus Holland, Melco, Pigment. Inc, Sport PrintLab, Vastex, Zakeke, oraz Coveme.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty