Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Życzenia na przyszły sezon. Ognisko z Holmen Iggesund

© Holmen Iggesund

Firma Holmen Iggesund od kilkudziesięciu lat przygotowuje specjalną kartkę z życzeniami. Tegoroczna wersja przedstawia zimowy krajobraz z ogniskiem pośrodku, które jest zaproszeniem, aby usiąść i wspólnie tworzyć nowe historie na przyszłość.

 

Na przedniej stronie karty przygotowanej przez szwedzką projektantkę Kristiny de Verdier i francuskie studia graficzne Créanog, znajduje się ścieżka, którą odbiorcy rozdzierają, aby odsłonić magiczny zimowy las. Ścieżka prowadzi do ogniska, które w symboliczny sposób reprezentuje chwile wytchnienia, wspólnie spędzanego czasu i dzielenia się historiami, aby zaczerpnąć inspiracji na przyszłość. Kartka powstała z tektury Invercote G, którą firma Holmen Iggesund ma w swoim portfolio produktowym od 60 lat.

„Współpraca leży u podstaw firmy Holmen Iggesund. Nasza kartka z życzeniami symbolizuje magię, która pojawia się właśnie wtedy, gdy ściśle ze sobą współpracujemy. To doświadczenie pozwala nam odkrywać nowe możliwości i rozwiązania. Jako że rok 2023 dobiega końca, chcemy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom za ich lojalność i wsparcie. To naturalne, że w tym sezonie zastanawiamy się nad minionym rokiem. Chcemy również patrzeć w przyszłość wraz z naszymi klientami i partnerami” powiedział Johan Nellbeck, dyrektor generalny Holmen Iggesund.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty