Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Życzenia na przyszły sezon. Ognisko z Holmen Iggesund

© Holmen Iggesund

Firma Holmen Iggesund od kilkudziesięciu lat przygotowuje specjalną kartkę z życzeniami. Tegoroczna wersja przedstawia zimowy krajobraz z ogniskiem pośrodku, które jest zaproszeniem, aby usiąść i wspólnie tworzyć nowe historie na przyszłość.

 

Na przedniej stronie karty przygotowanej przez szwedzką projektantkę Kristiny de Verdier i francuskie studia graficzne Créanog, znajduje się ścieżka, którą odbiorcy rozdzierają, aby odsłonić magiczny zimowy las. Ścieżka prowadzi do ogniska, które w symboliczny sposób reprezentuje chwile wytchnienia, wspólnie spędzanego czasu i dzielenia się historiami, aby zaczerpnąć inspiracji na przyszłość. Kartka powstała z tektury Invercote G, którą firma Holmen Iggesund ma w swoim portfolio produktowym od 60 lat.

„Współpraca leży u podstaw firmy Holmen Iggesund. Nasza kartka z życzeniami symbolizuje magię, która pojawia się właśnie wtedy, gdy ściśle ze sobą współpracujemy. To doświadczenie pozwala nam odkrywać nowe możliwości i rozwiązania. Jako że rok 2023 dobiega końca, chcemy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom za ich lojalność i wsparcie. To naturalne, że w tym sezonie zastanawiamy się nad minionym rokiem. Chcemy również patrzeć w przyszłość wraz z naszymi klientami i partnerami” powiedział Johan Nellbeck, dyrektor generalny Holmen Iggesund.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty