Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowy członek zespołu

Tomasz Królikowski posiada 14-letnie doświadczenie w branży poligraficznej.

© Graw

Tomasz Królikowski dołączył do zespołu handlowego firmy Graw na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży maszyn i urządzeń. Nowy członek zespołu posiada ponad 14-letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń poligraficznych, które zdobył współpracując z największymi firmami w branży i biorąc udział w wielu dużych projektach inwestycyjnych u liderów polskiego przemysłu poligraficznego. „Utworzony kilka lat temu dział Maszyn i Urządzeń wciąż rozwija się w błyskawicznym tempie - nawiązaliśmy współpracę z wieloma światowej klasy producentami rozwiązań dla rynku poligraficznego i wzięliśmy udział w wielu projektach inwestycyjnych i instalacjach maszyn. Dzięki współpracy z takimi osobami jak Tomasz wiemy, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie i polskie drukarnie mogą czerpać korzyści z wielu innowacyjnych rozwiązań, które posiadamy  w swojej ofercie” - podkreśla Michał Brendzel, dyrektor handlowy w firmie Graw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty