Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Sustainability Spotlight

Podczas Sustainablity Spotlight odbędzie się ponad 40 sesji prowadzonych przez ekspertów, których celem jest wsparcie firm z branży druku w osiągnięciu celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

© Fespa

Organizatorzy targów Fespa opublikowali szczegółowy program konferencji, które odbędą się w ramach nowej formuły Sustainability Spotlight podczas targów Fespa Global Print Expo 2022, odbywających się w dniach 31 maja - 3 czerwca 2022 roku w Berlinie. Sustainability Spotlight obejmuje 42 indywidualne sesje, przygotowane z myślą o potrzebach i zainteresowaniach odwiedzających targi Fespa i dostarczy ważnych informacji na temat wielu tematów mających na celu pomoc firmom z branży druku i komunikacji wizualnej w prowadzeniu działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Wszystkie sesje Sustainability Spotlight, zlokalizowane w hali 25, na stoisku C50, są bezpłatne dla osób posiadających bilet wstępu na targi Fespa i European Sign Expo 2022. Formuła Sustainability Spotlight jest sponsorowana przez głównych sponsorów HP i Re-board Technology, partnerów premium Antalis i Drytac, a także Hohenstein Textile Testing Institute. Pełny program dostępny jest na stronie www.fespaglobalprintexpo.com/Sustainability-Spotlight. Głównym prowadzącym będzie Francisco Lozano Winterhalder, biolog i wykładowca z zakresu zrównoważonego rozwoju i gospodarki cyrkularnej w ESADE Business School. Kolejne sesje będą prowadzone przez prelegentów z Bluedesign Technologies, HP i Kongsberg Systems.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty