Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Catena ProServX. Wyższy poziom monitorowania

© Xsys

Xsys wprowadza rozwiązanie Catena ProServX, które jest opartym na chmurze narzędziem do monitorowania sprzętu w czasie rzeczywistym w celu proaktywnej konserwacji i najwyższej kontroli jakości. Precyzyjnie mierząc wydajność sprzętu, zużycie energii i zużycie materiałów eksploatacyjnych, ProServX zapewnia klientom niezrównany wgląd w ich działalność.

 

Dzięki uzyskanym przez Catena ProServX danym użytkownicy mogą dokonywać świadomych, opartych na danych wyborów w celu optymalizacji OEE i zapewnienia najwyższych standardów jakości, przy jednoczesnej minimalizacji odpadów w celu zrównoważonego wytwarzania płyt „Catena ProServX, najnowsza innowacja Xsys, stanowi znaczący krok naprzód w digitalizacji zarządzania sprzętem i raportowania KPI. Jest to połączone, oparte na chmurze rozwiązanie, które dostarcza natychmiastowych danych o wydajności zasobów i zużyciu materiałów eksploatacyjnych zgodnie z zasadami przemysłu 4.0. To nowe oprogramowanie zapewnia unikalny dostęp do danych przetwarzania płyt, które do tej pory nie były dostępne. Teraz, wraz z uruchomieniem ProServX, klienci mogą uzyskać dostęp do tych danych i wykorzystać je do optymalizacji swoich operacji i podejmowania decyzji opartych na faktach” powiedział Bert Eeckhout, Product Manager w Xsys Global.
 

Wyjątkowe zalety

ProServX zapewnia szczegółowe raporty produkcyjne w regularnych odstępach czasu, wyszczególniające liczbę płyt wyprodukowanych w określonym okresie, wraz ze zużytymi materiałami. Alerty są wysyłane w przypadku zarejestrowania jakiejkolwiek nietypowej aktywności, takiej jak nadmierne zużycie rozpuszczalnika lub nieprawidłowe działanie lampy, umożliwiając klientom zaangażowanie się w proaktywne zarządzanie błędami i predykcyjne działania konserwacyjne. Kolejną wyróżniającą się cechą ProServX jest możliwość generowania indywidualnych raportów dla każdego zadania z wglądem w każdy aspekt, od ekspozycji lasera po wykończenie płyty. Dzięki takiemu poziomowi identyfikowalności, producenci płyt mogą zapewnić 100 procentową kontrolę jakości, szybko identyfikować i rozwiązywać problemy oraz optymalizować alokację zasobów w celu zwiększenia wydajności i produktywności. Dane dostarczane przez ProServX przenoszą zdalne możliwości serwisowe na nowy poziom i ograniczają niepotrzebne podróże techników. „Catena ProServX reprezentuje holistyczne podejście do zdalnego zarządzania sprzętem, oferując zaawansowane statystyki, kompleksowe raportowanie i niezrównane wsparcie. To nie tylko rozwiązanie programowe, ale prawdziwy katalizator poprawy wydajności produkcji i osiągnięcia trwałego sukcesu biznesowego w dzisiejszym dynamicznym krajobrazie” - podsumowuje Bert Eeckhout.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty