Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Większa moc przerobowa

Automatyczny plote I-Mark przeznaczony do m. in do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek.

Drukarnia Polistar rozbudowała swój park maszynowy o sztanctygiel ML750 i automatyczny ploter I-Mark zakupione w firmie Grafmasz, które pozwolą na przyspieszenie realizacji prac oraz zwiększenie możliwości przyjmowania jeszcze bardziej różnorodnych zleceń.

Drukarnia Polistar z Łodzi działa na rynku już od 1984 roku. Zajmuje się produkcją m.in. opakowań dla farmacji, branży odzieżowej jak również etykiet, folderów, teczek jak oraz plakatów, ulotek i gazetek reklamowych. Jako producent opakowań oferuje kompleksową realizację zamówień od wyboru metod uszlachetniania kartonu (folia mat, silk czy błysk itp.) przez sztancowanie aż po klejenie pudełek.

Sztancygiel ML750 to maszyna umożliwiająca wykrawanie różnego rodzaju materiałów w formacie 710mm x 480mm. Cechuje go korpus wykonany z wysokiej jakości odlewu, możliwość pracy w 2 trybach (ciągłym i przerywanym), automatyczna pompa centralnego smarowania, 3 osłony bezpieczeństwa i wydajność do 25 cykli na minutę.

Z kolei I-Mark to automatyczny cyfrowy ploter tnący o wysokiej wydajności i dokładności do 0,2 mm. Jest przeznaczony do m. in. do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek. W zależności od wybranej opcji urządzenie dysponuje polem pracy 35cm x 50cm lub 50cm x 70cm. Wybrane modele umożliwiając również bigowanie. W zależności od modelu obsługuje arkusze A3 do B2 o gramaturze do 350 g z podajnikiem który mieści nawet do 200 arkuszy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty