Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Większa moc przerobowa

Automatyczny plote I-Mark przeznaczony do m. in do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek.

Drukarnia Polistar rozbudowała swój park maszynowy o sztanctygiel ML750 i automatyczny ploter I-Mark zakupione w firmie Grafmasz, które pozwolą na przyspieszenie realizacji prac oraz zwiększenie możliwości przyjmowania jeszcze bardziej różnorodnych zleceń.

Drukarnia Polistar z Łodzi działa na rynku już od 1984 roku. Zajmuje się produkcją m.in. opakowań dla farmacji, branży odzieżowej jak również etykiet, folderów, teczek jak oraz plakatów, ulotek i gazetek reklamowych. Jako producent opakowań oferuje kompleksową realizację zamówień od wyboru metod uszlachetniania kartonu (folia mat, silk czy błysk itp.) przez sztancowanie aż po klejenie pudełek.

Sztancygiel ML750 to maszyna umożliwiająca wykrawanie różnego rodzaju materiałów w formacie 710mm x 480mm. Cechuje go korpus wykonany z wysokiej jakości odlewu, możliwość pracy w 2 trybach (ciągłym i przerywanym), automatyczna pompa centralnego smarowania, 3 osłony bezpieczeństwa i wydajność do 25 cykli na minutę.

Z kolei I-Mark to automatyczny cyfrowy ploter tnący o wysokiej wydajności i dokładności do 0,2 mm. Jest przeznaczony do m. in. do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek. W zależności od wybranej opcji urządzenie dysponuje polem pracy 35cm x 50cm lub 50cm x 70cm. Wybrane modele umożliwiając również bigowanie. W zależności od modelu obsługuje arkusze A3 do B2 o gramaturze do 350 g z podajnikiem który mieści nawet do 200 arkuszy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty