Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Większa moc przerobowa

Automatyczny plote I-Mark przeznaczony do m. in do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek.

Drukarnia Polistar rozbudowała swój park maszynowy o sztanctygiel ML750 i automatyczny ploter I-Mark zakupione w firmie Grafmasz, które pozwolą na przyspieszenie realizacji prac oraz zwiększenie możliwości przyjmowania jeszcze bardziej różnorodnych zleceń.

Drukarnia Polistar z Łodzi działa na rynku już od 1984 roku. Zajmuje się produkcją m.in. opakowań dla farmacji, branży odzieżowej jak również etykiet, folderów, teczek jak oraz plakatów, ulotek i gazetek reklamowych. Jako producent opakowań oferuje kompleksową realizację zamówień od wyboru metod uszlachetniania kartonu (folia mat, silk czy błysk itp.) przez sztancowanie aż po klejenie pudełek.

Sztancygiel ML750 to maszyna umożliwiająca wykrawanie różnego rodzaju materiałów w formacie 710mm x 480mm. Cechuje go korpus wykonany z wysokiej jakości odlewu, możliwość pracy w 2 trybach (ciągłym i przerywanym), automatyczna pompa centralnego smarowania, 3 osłony bezpieczeństwa i wydajność do 25 cykli na minutę.

Z kolei I-Mark to automatyczny cyfrowy ploter tnący o wysokiej wydajności i dokładności do 0,2 mm. Jest przeznaczony do m. in. do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek. W zależności od wybranej opcji urządzenie dysponuje polem pracy 35cm x 50cm lub 50cm x 70cm. Wybrane modele umożliwiając również bigowanie. W zależności od modelu obsługuje arkusze A3 do B2 o gramaturze do 350 g z podajnikiem który mieści nawet do 200 arkuszy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty