Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Większa moc przerobowa

Automatyczny plote I-Mark przeznaczony do m. in do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek.

Drukarnia Polistar rozbudowała swój park maszynowy o sztanctygiel ML750 i automatyczny ploter I-Mark zakupione w firmie Grafmasz, które pozwolą na przyspieszenie realizacji prac oraz zwiększenie możliwości przyjmowania jeszcze bardziej różnorodnych zleceń.

Drukarnia Polistar z Łodzi działa na rynku już od 1984 roku. Zajmuje się produkcją m.in. opakowań dla farmacji, branży odzieżowej jak również etykiet, folderów, teczek jak oraz plakatów, ulotek i gazetek reklamowych. Jako producent opakowań oferuje kompleksową realizację zamówień od wyboru metod uszlachetniania kartonu (folia mat, silk czy błysk itp.) przez sztancowanie aż po klejenie pudełek.

Sztancygiel ML750 to maszyna umożliwiająca wykrawanie różnego rodzaju materiałów w formacie 710mm x 480mm. Cechuje go korpus wykonany z wysokiej jakości odlewu, możliwość pracy w 2 trybach (ciągłym i przerywanym), automatyczna pompa centralnego smarowania, 3 osłony bezpieczeństwa i wydajność do 25 cykli na minutę.

Z kolei I-Mark to automatyczny cyfrowy ploter tnący o wysokiej wydajności i dokładności do 0,2 mm. Jest przeznaczony do m. in. do produkcji etykiet, szablonów i kartonów oraz nacinania folii, wycinania wizytówek o różnym kształcie, jak również małych pudełek. W zależności od wybranej opcji urządzenie dysponuje polem pracy 35cm x 50cm lub 50cm x 70cm. Wybrane modele umożliwiając również bigowanie. W zależności od modelu obsługuje arkusze A3 do B2 o gramaturze do 350 g z podajnikiem który mieści nawet do 200 arkuszy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty