Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

DIGIFASTone do wykańczania. Maszyna drukująca Prati

© Prati

DIGIFASTone to nowa, cyfrowa linia do wykańczania zadrukowanych rolek od włoskiego producenta maszyn Prati. Maszyna została zbudowana w oparciu o rozwiązanie Futura od Prati dla rozwiązań wykańczających i spełnia założenia Industry 4.0. DIGIFASTone to w pełni cyfrowa maszyna do wykańczania i sztancowania, która jest dokładna do 0,15 mm i osiąga szybkość produkcji do 100 m/min w konfiguracji z wykrawaniem laserowym. Automatyzacja i intuicyjny panel sterujący zapewniają sprawną obsługę zadań m.in. drukowania, cięcia i nawijania oraz obsługę etykiet typu clear on clear. DIGIFASTone dobrze pracuje przy produkcji krótkich serii etykiet dzięki możliwości szybkiej konfiguracji, a laserowy zespół wykrawający nie nakłada ograniczeń związanych z rozmiarem i kształtem etykiet. Branże w jakich można wykorzystać DIGIFASTone to: żywność i napoje, alkohole i kosmetyki. Maszynę w konfiguracji z wieloma innymi funkcjami będzie można zobaczyć podczas Labelexpo Americas 2022.  

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty