Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Profesjonalny druk etykiet

Teklynx obsługuje mobilne rozwiązania do etykietowania i drukowania firmy Brother: drukarki etykiet i paragonów RJ, biurkowe drukarki etykiet TD oraz przemysłowe drukarki etykiet TJ.

© Brother

Firma Brother rozpoczęła współpracę z Teklynx, producentem oprogramowania do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi i RFID. Dzięki partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i zapewni klientom produkcję etykiet zgodnych ze standardami branżowymi. Rozwiązania programowe firmy Teklynx obejmują pełną gamę termicznych drukarek etykiet Brother i umożliwiają druk wielu formatów oznaczeń ze scentralizowanej platformy, w zależności od ich wymagań. System zarządzania etykietami pozwala pracownikom uniknąć czasochłonnego projektowania oznaczeń, oferując jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu firmy mogą szybciej wprowadzać zmiany w projektach lub tworzyć szablony.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty