Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Podwójny sukces. Flexostammtisch XSYS

© XSYS

Cykliczne wydarzenia pod nazwą Flexostammtisch organizowane przez XSYS gromadzą niemiecką branżę fleksograficzną, a firma z przyjemnością dzieli się ogromnym sukcesem stworzonym dla klientów w Niemczech.
 

Zaprojektowane w celu informowania, angażowania i przewidywania, coroczne wydarzenie Flexostammtisch zostało po raz pierwszy ustanowione w 2003 roku. Jedna edycja odbywa się na północy kraju, druga na południu tak aby zgromadzić całą branżę fleksograficzną, zapewniając platformę do angażujących dyskusji i wymiany wiedzy. Odbywający się w Memmingen (Bawaria) Flexostammtisch Süd zgromadził ponad 40 profesjonalistów z branży poligraficznej. Jego północny odpowiednik, Flexostammtisch Nord, który odbył się w Damme (Dolna Saksonia) tydzień później, zgromadził ponad 60 uczestników. Oba spotkania dotyczyły aktualnych tematów, takich jak zrównoważony rozwój i efektywność kosztowa w produkcji płyt fleksograficznych. XSYS wykorzystuje wydarzenie nie tylko do dzielenia się najnowszymi informacjami, ale także do uzyskania cennego wglądu w preferencje i nurtujące klientów problemy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty