Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Podwójny sukces. Flexostammtisch XSYS

© XSYS

Cykliczne wydarzenia pod nazwą Flexostammtisch organizowane przez XSYS gromadzą niemiecką branżę fleksograficzną, a firma z przyjemnością dzieli się ogromnym sukcesem stworzonym dla klientów w Niemczech.
 

Zaprojektowane w celu informowania, angażowania i przewidywania, coroczne wydarzenie Flexostammtisch zostało po raz pierwszy ustanowione w 2003 roku. Jedna edycja odbywa się na północy kraju, druga na południu tak aby zgromadzić całą branżę fleksograficzną, zapewniając platformę do angażujących dyskusji i wymiany wiedzy. Odbywający się w Memmingen (Bawaria) Flexostammtisch Süd zgromadził ponad 40 profesjonalistów z branży poligraficznej. Jego północny odpowiednik, Flexostammtisch Nord, który odbył się w Damme (Dolna Saksonia) tydzień później, zgromadził ponad 60 uczestników. Oba spotkania dotyczyły aktualnych tematów, takich jak zrównoważony rozwój i efektywność kosztowa w produkcji płyt fleksograficznych. XSYS wykorzystuje wydarzenie nie tylko do dzielenia się najnowszymi informacjami, ale także do uzyskania cennego wglądu w preferencje i nurtujące klientów problemy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty