Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Problemy fleksodruku

„Tematy wystąpień dotyczyć będą codziennej produkcji, co, mamy nadzieję, okaże się przydatne dla wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w tym wydarzeniu” - mówi Tomasz Dobrowolski, Business Director Packaging Inks w polskim oddziale Sun Chemical.

© Wolff Poligrafia

7 kwietnia 2022 roku odbędzie się webinar „Problemy w druku fleksograficznym - rozwiązania”, organizowany przez firmę Wolff Poligrafia. Partnerami wydarzenia są firmy Sun Chemical, 3M oraz Emipak. Ze strony organizatora wprowadzeniem do webinaru zajmie się Hubert Borzym, natomiast referat na temat przykładowych problemów w druku spotykanych w drukarniach fleksograficznych wygłosi Witold Tarłowski. Firmę 3M Poland podczas tego wydarzenia reprezentować będzie Piotr Lis z referatem zatytułowanym „Technologia a rzeczywistość. Przyzwyczajenia - druga natura fleksografii”. Zbigniew Bohdan z firmy Emipak opowie o tym „Jak precyzyjnie nakleić płytę drukową i co dzięki temu uzyskamy?”. Z kolei prelegentem z firmy Sun Chemical będzie Robert Jabłrzykowski, Sales Manager w jej polskim oddziale.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty