Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Problemy fleksodruku

„Tematy wystąpień dotyczyć będą codziennej produkcji, co, mamy nadzieję, okaże się przydatne dla wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w tym wydarzeniu” - mówi Tomasz Dobrowolski, Business Director Packaging Inks w polskim oddziale Sun Chemical.

© Wolff Poligrafia

7 kwietnia 2022 roku odbędzie się webinar „Problemy w druku fleksograficznym - rozwiązania”, organizowany przez firmę Wolff Poligrafia. Partnerami wydarzenia są firmy Sun Chemical, 3M oraz Emipak. Ze strony organizatora wprowadzeniem do webinaru zajmie się Hubert Borzym, natomiast referat na temat przykładowych problemów w druku spotykanych w drukarniach fleksograficznych wygłosi Witold Tarłowski. Firmę 3M Poland podczas tego wydarzenia reprezentować będzie Piotr Lis z referatem zatytułowanym „Technologia a rzeczywistość. Przyzwyczajenia - druga natura fleksografii”. Zbigniew Bohdan z firmy Emipak opowie o tym „Jak precyzyjnie nakleić płytę drukową i co dzięki temu uzyskamy?”. Z kolei prelegentem z firmy Sun Chemical będzie Robert Jabłrzykowski, Sales Manager w jej polskim oddziale.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty