Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Współpraca Kodak i Microsoft

“Rozwiązania firmy Kodak Prinergy On Demand Business Solutions zapewniają wygodę i efektywność kosztową w pełni zintegrowanych, opartych na subskrypcji rozwiązań programowych dla branży poligraficznej” - podkreślił Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak.

Firma Kodak wprowadziła na rynek Kodak Prinergy On Demand Business Solutions. Producent współpracował z wiodącymi dostawcami oprogramowania, w tym Microsoft, PrintVis i VPress, aby stworzyć jedno z pierwszych kompleksowych rozwiązań programowych dla wszystkich aplikacji i maszyn drukujących o dowolnej wielkości.

Prinergy On Demand zapewnia skalowalne, zautomatyzowane i kompleksowe rozwiązania, które spełniają wysokie zapotrzebowanie od zamówienia po zaopatrzenie i płatność. Pozwalają one drukarniom na wygodne, płynne i wydajne zarządzanie całymi procesami, eliminując złożoność i koszty integracji, aktualizacji i utrzymywania wielu niezależnych produktów oprogramowania od różnych dostawców.

Rozwiązania biznesowe od firmy Kodak łączą w pełni funkcjonalne usługi oprogramowania Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami do współpracy, web-to-print i przepływem pracy Prinergy On Demand w jednej, w pełni zintegrowanej platformie rozwiązań opartej na chmurze. Oprogramowanie jest hostowane na platformie Microsoft Azure, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności. Firma Kodak rozszerzyła rozwiązanie o specyficzne dla branży funkcje analityczne i opcje oparte na sztucznej inteligencji, a także zajmuje się integracją, administracją IT i bieżącą konserwacją za pośrednictwem usług zarządzanych w czasie rzeczywistym. Komponent ERP/MIS przeznaczony do druku, oparty na Microsoft Dynamics 365 Business Central, pochodzi z PrintVis, natomiast firma VPress zapewniła zaawansowaną funkcję web-to-print, witrynę e-sklepu i autoryzację VDP.

Rozwiązania Kodak Prinergy On Demand będą dostępne od 1 stycznia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kodak.com/prinergysolutions.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty