Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Kodak i Microsoft

“Rozwiązania firmy Kodak Prinergy On Demand Business Solutions zapewniają wygodę i efektywność kosztową w pełni zintegrowanych, opartych na subskrypcji rozwiązań programowych dla branży poligraficznej” - podkreślił Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak.

Firma Kodak wprowadziła na rynek Kodak Prinergy On Demand Business Solutions. Producent współpracował z wiodącymi dostawcami oprogramowania, w tym Microsoft, PrintVis i VPress, aby stworzyć jedno z pierwszych kompleksowych rozwiązań programowych dla wszystkich aplikacji i maszyn drukujących o dowolnej wielkości.

Prinergy On Demand zapewnia skalowalne, zautomatyzowane i kompleksowe rozwiązania, które spełniają wysokie zapotrzebowanie od zamówienia po zaopatrzenie i płatność. Pozwalają one drukarniom na wygodne, płynne i wydajne zarządzanie całymi procesami, eliminując złożoność i koszty integracji, aktualizacji i utrzymywania wielu niezależnych produktów oprogramowania od różnych dostawców.

Rozwiązania biznesowe od firmy Kodak łączą w pełni funkcjonalne usługi oprogramowania Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami do współpracy, web-to-print i przepływem pracy Prinergy On Demand w jednej, w pełni zintegrowanej platformie rozwiązań opartej na chmurze. Oprogramowanie jest hostowane na platformie Microsoft Azure, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności. Firma Kodak rozszerzyła rozwiązanie o specyficzne dla branży funkcje analityczne i opcje oparte na sztucznej inteligencji, a także zajmuje się integracją, administracją IT i bieżącą konserwacją za pośrednictwem usług zarządzanych w czasie rzeczywistym. Komponent ERP/MIS przeznaczony do druku, oparty na Microsoft Dynamics 365 Business Central, pochodzi z PrintVis, natomiast firma VPress zapewniła zaawansowaną funkcję web-to-print, witrynę e-sklepu i autoryzację VDP.

Rozwiązania Kodak Prinergy On Demand będą dostępne od 1 stycznia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kodak.com/prinergysolutions.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty