Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Kodak i Microsoft

“Rozwiązania firmy Kodak Prinergy On Demand Business Solutions zapewniają wygodę i efektywność kosztową w pełni zintegrowanych, opartych na subskrypcji rozwiązań programowych dla branży poligraficznej” - podkreślił Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak.

Firma Kodak wprowadziła na rynek Kodak Prinergy On Demand Business Solutions. Producent współpracował z wiodącymi dostawcami oprogramowania, w tym Microsoft, PrintVis i VPress, aby stworzyć jedno z pierwszych kompleksowych rozwiązań programowych dla wszystkich aplikacji i maszyn drukujących o dowolnej wielkości.

Prinergy On Demand zapewnia skalowalne, zautomatyzowane i kompleksowe rozwiązania, które spełniają wysokie zapotrzebowanie od zamówienia po zaopatrzenie i płatność. Pozwalają one drukarniom na wygodne, płynne i wydajne zarządzanie całymi procesami, eliminując złożoność i koszty integracji, aktualizacji i utrzymywania wielu niezależnych produktów oprogramowania od różnych dostawców.

Rozwiązania biznesowe od firmy Kodak łączą w pełni funkcjonalne usługi oprogramowania Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami do współpracy, web-to-print i przepływem pracy Prinergy On Demand w jednej, w pełni zintegrowanej platformie rozwiązań opartej na chmurze. Oprogramowanie jest hostowane na platformie Microsoft Azure, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności. Firma Kodak rozszerzyła rozwiązanie o specyficzne dla branży funkcje analityczne i opcje oparte na sztucznej inteligencji, a także zajmuje się integracją, administracją IT i bieżącą konserwacją za pośrednictwem usług zarządzanych w czasie rzeczywistym. Komponent ERP/MIS przeznaczony do druku, oparty na Microsoft Dynamics 365 Business Central, pochodzi z PrintVis, natomiast firma VPress zapewniła zaawansowaną funkcję web-to-print, witrynę e-sklepu i autoryzację VDP.

Rozwiązania Kodak Prinergy On Demand będą dostępne od 1 stycznia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kodak.com/prinergysolutions.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty