Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Współpraca Kodak i Microsoft

“Rozwiązania firmy Kodak Prinergy On Demand Business Solutions zapewniają wygodę i efektywność kosztową w pełni zintegrowanych, opartych na subskrypcji rozwiązań programowych dla branży poligraficznej” - podkreślił Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak.

Firma Kodak wprowadziła na rynek Kodak Prinergy On Demand Business Solutions. Producent współpracował z wiodącymi dostawcami oprogramowania, w tym Microsoft, PrintVis i VPress, aby stworzyć jedno z pierwszych kompleksowych rozwiązań programowych dla wszystkich aplikacji i maszyn drukujących o dowolnej wielkości.

Prinergy On Demand zapewnia skalowalne, zautomatyzowane i kompleksowe rozwiązania, które spełniają wysokie zapotrzebowanie od zamówienia po zaopatrzenie i płatność. Pozwalają one drukarniom na wygodne, płynne i wydajne zarządzanie całymi procesami, eliminując złożoność i koszty integracji, aktualizacji i utrzymywania wielu niezależnych produktów oprogramowania od różnych dostawców.

Rozwiązania biznesowe od firmy Kodak łączą w pełni funkcjonalne usługi oprogramowania Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami do współpracy, web-to-print i przepływem pracy Prinergy On Demand w jednej, w pełni zintegrowanej platformie rozwiązań opartej na chmurze. Oprogramowanie jest hostowane na platformie Microsoft Azure, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności. Firma Kodak rozszerzyła rozwiązanie o specyficzne dla branży funkcje analityczne i opcje oparte na sztucznej inteligencji, a także zajmuje się integracją, administracją IT i bieżącą konserwacją za pośrednictwem usług zarządzanych w czasie rzeczywistym. Komponent ERP/MIS przeznaczony do druku, oparty na Microsoft Dynamics 365 Business Central, pochodzi z PrintVis, natomiast firma VPress zapewniła zaawansowaną funkcję web-to-print, witrynę e-sklepu i autoryzację VDP.

Rozwiązania Kodak Prinergy On Demand będą dostępne od 1 stycznia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kodak.com/prinergysolutions.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty