Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Tysiące wydruków dziennie

Dzięki nowej inwestycji w maszynę 600i Pro od Duplo drukarnia Chroma zoptymalizowała swoją produkcję katalogów.

Drukarnia Chroma zainwestowała w nowy system broszujący od Duplo – cyfrową maszynę 600i Pro z podajnikiem DSF-6000. Firma poszukiwała rozwiązania, które pozwoli jej na zróżnicowanie swojej oferty poprzez większy wybór obsługi zleceń, optymalizując przy tym proces ich realizacji, co udało się osiągnąć z nową inwestycją.

Firma Chroma, mogąca pochwalić się 20-letnim doświadczeniem w branży, od 2009 roku świadczy usługi druku przez Internet. Jest jedną z największych firm poligraficznych w Polsce, codziennie realizując około 2000 zleceń. Jej portfolio wypełnia szeroka gama produktów, od ulotek, plakatów czy katalogów, po kalendarze  i wizytówki. W swojej ofercie posiada także wiele rodzajów uszlachetnień w postaci złoceń, srebrzeń, folii typu soft skin oraz lakierów UV o wysokim stopniu połysku oraz lakierów typu drop off.

Wybór maszyny nie był przypadkowy – firma korzystała już z usług innego rozwiązania od Duplo, które sprawdziło się w parku maszynowym drukarni. Jedną z korzyści, jakie zaoferowała inwestycja w maszynę 600i Pro, była przede wszystkim optymalizacja procesu produkcji katalogów drukowanych cyfrowo w niskich nakładach. Dzięki temu Chroma mogła odciążyć inne maszyny, które obsługiwały te produkty. Dała ona również możliwość wyboru urządzenia szyjącego katalogi ze względu na technikę i nakład. Dodatkowo zautomatyzowane rozwiązanie jest proste w obsłudze, a przezbrojenie urządzenia nie wymaga czasochłonnej pracy operatorów. To pozwala firmie na znaczną oszczędność czasu i efektywniejszą realizację zleceń. Po usprawnieniu procesów produkcyjnych z nową maszyną od Duplo, drukarnia jest w stanie produkować tysiące wydruków dziennie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty