Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy CEO w Mimaki Europe. Takao Terashima obejmuje stery

Takao Terashima
© Mimaki Europe

Mimaki Europe ogłosiło powołanie Takao Terashimy na stanowisko nowego dyrektora zarządzającego. Zastępując Takahiro Hiraki na stanowisku dyrektora zarządzającego Mimaki Europe, Terashima wniesie do tej nowej roli swoją wiedzę branżową, analityczne myślenie, umiejętności biznesowe i budowania zespołu, a także rozległą wiedzę o firmie.

 

Rozpoczynając karierę w Mimaki w 1997 roku jako członek działu badawczo-rozwojowego, Terashima rozwinął swoją rozległą wiedzę specjalistyczną w obrębie technologii marki jak i otaczającego ją rynku. Przez cały okres pracy w firmie, czyli przez ponad 26 zajmował on różne stanowiska wyższego szczebla w całej firmie. Przed objęciem nowej roli był starszym dyrektorem generalnym jednostki biznesowej w Azji i Oceanii, którą to funkcję objął w 2017 roku. Wcześniej spędził sześć miesięcy jako starszy zastępca dyrektora generalnego ds. zarządzania jakością. Ścieżka kariery Terashimy doprowadziła go do pracy poza siedzibą główną Mimaki w Japonii m. in. spędził cztery lata jako dyrektor zarządzający w Singapurze, a także pracował w filii w Stanach Zjednoczonych na początku swojej kariery jako członek personelu wsparcia technicznego.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty