Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Trzy urządzenia w jednym

Docucutter DC-646iPro może jednocześnie zastępować gilotynę, bigówkę i urządzenie do perforacji, pełniąc funkcję wycinarki do wizytówek, kart win, kuponów, zaproszeń, opakowań i wielu innych.

© Duplo

Firma B2Wed, właściciel sklepu internetowego z-Milosci.pl, zakupiła kolejną maszynę z oferty Duplo. Tym razem był to Docucutter DC-646iPro z modułami opcjonalnymi do perforacji całościowej wzdłużnej i poprzecznej oraz dodatkowym modułem noży krążkowych wzdłużnych. Docucutter DC-646iPro jest już czwartą maszyną z oferty Duplo w firmie B2Wed - wcześniej zakupiła ona maszyny Docucutter DC-616pro, DC-646 i stół tnący PFi B3. To kolejne urządzenie, dzięki któremu firma nie tylko w znacznym stopniu automatyzuje produkcję, ale także osiąga coraz większe wydajności w zakresie realizowanego asortymentu. Nowy Docucutter DC-646iPro z modułami opcjonalnymi do perforacji całościowej wzdłużnej i poprzecznej wykonuje pracę za trzy urządzenia - może zastępować gilotynę, bigówkę i maszynę do perforacji, pełniąc funkcję wycinarki do wizytówek, kart win, kuponów, zaproszeń, pudełek itp. Urządzenie, w zakupionym przez B2Wed wariancie, umożliwia również perforację fragmentaryczną. Maszyna posiada też dodatkowy moduł noży krążkowych wzdłużnych, dzięki czemu jest ich tu osiem, a nie sześć jak w standardzie, co umożliwia zastosowanie większej liczby użytków na arkuszu. Wszystkie te narzędzia umożliwiają wykonanie następujących zadań na jednym dokumencie: 8 cięć wzdłużnych, 25 cięć poprzecznych, 20 bigów, wspomnianą perforację fragmentaryczną i całościową, mikroperforację, a także big wzdłużny i płaski. Jak podkreśla Olga Granda, kierownik operacyjny w z-Milosci.pl, dzięki oferowanym funkcjom rozwiązanie to przede wszystkim znacząco redukuje czas realizacji zleceń, a także obniża koszty produkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty