Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

W trosce o jakość. Eclipse Pro dla większego komfortu

© Eclipse Pro

Zaawansowana bezprocesowa płyta Eclipse Pro jest oparta na zorientowanym na klienta podejściu ECO3, które obejmuje ekologię, oszczędność i dodatkową wygodę w celu optymalizacji wydajności i wspierania zrównoważonego rozwoju.

 

Szeroki zakres drukowania umożliwia szybkie uruchamianie maszyny drukującej przy minimalnych stratach związanych ze zmianą zadania. Co jednak najważniejsze, Eclipse Pro nie wymaga większych zmian w istniejącej konfiguracji. Płytę można po prostu wstawić do istniejącego już systemu przepływu pracy zamiast konwencjonalnej płyty, co czyni ją bardzo wygodnym wyborem dla wielu drukarni komercyjnych. Wygoda jest dodatkowo zwiększona dzięki możliwości drukowania zarówno konwencjonalnymi atramentami, jak i atramentami H-UV/LED-UV, co zapewnia drukarniom większą elastyczność w codziennej produkcji.


Doskonałe przygotowanie

Nowa płyta bezprocesowa oferuje doskonały i stabilny kontrast obrazu przez dłuższy czas, wynoszący ponad 24 godziny, nawet przy oświetleniu biurowym, dzięki unikalnemu i nieodwracalnemu mechanizmowi tworzenia kolorów ECO3. Doskonały kontrast zapewnia wyraźny i ostry obraz, dzięki czemu kontrola wizualna i rozpoznawanie za pomocą systemów wykrawania i gięcia są bardziej wydajne, a dłuższa stabilność oszczędza czas zwykle poświęcany na przechowywanie płyt. Kluczowym czynnikiem zapewniającym wygodę jest doskonała odporność na zarysowania. Dzięki bardzo wytrzymałej powierzchni płyta Eclipse Pro jest lepiej chroniona w drodze z opakowania ochronnego do ładowarki CtP i maszyny drukującej. Ułatwia to jej obsługę i gwarantuje wysoką jakość druku przez cały czas. Dzięki nowej płycie, drukarnie będą miały mniej kosztownych przestojów spowodowanych właściwym przygotowaniem płyt do druku. Drobne zadrapania tradycyjnych płyt są zwykle rozpoznawane tylko podczas pracy maszyny. Wyeliminowanie uszkodzeń spowoduje zmniejszenie ilości postojów, czego rezultatem będzie wyższa produktywność, lepsza jakość i mniej odpadów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty